Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünya Hükümeti haklıymış. Şeytanın soyunu kurutmak lazımmış adam sırf veliaht bırakmak için çocuk yapmış. Dünya Hükümeti bu planı çözmüş. Helal olsun. :at:

Oden’e dokunmamışlar sonuçta.O laf bütün Oden sülalesini mi kapsıyor kolay gelsin o zaman wb tayfasına bir soy ağacı çıkarıp hepsini korusunlar. :D
Oden'in tüm sülalesi beyaz çuvalın gemisinde doğdu. Toki zaten doğrudan tayfa üyesi. Yolda buldular, tayfaya aldılar ve beraber 4 yıl geçirdiler. Hasır Şapkalar bile daha bir yıl geçirmediler beraber, aralarındaki bağa bak.

Korumadan bahsetmiyorum bu arada. Haberleri olmamıştır, normal o. Oden çorba olduktan, karısı ve çocukları ortadan kaybolduktan sonrasını diyorum.

Ona bir şey diyemem. Belki mantıklı bir şey bulamayabilir.
Bana hiç iplemeyecek gibi geliyor. :d

Korsanlar Kralı olmak ile dünyadaki en güçlü adam olmak aynı şey değil ki. Rayleigh Luffy'ye denize hükmetmek isteyip istemediğini sorduğunda Luffy de aynı şekilde KK olmanın en güçlü değil en özgür korsan olmak olduğunu söylemişti, Rayleigh de onaylar bir tavır takınmıştı.

Roger'dan güçlü korsan veya başka bir örgüt üyesi olması doğal bir şey yani.
İşte bunu defalarca söyledik ama nafile.

@Millennium Wizard Reis bu bölümleri bana verseler ben bu kadar yüklenmezdin Lütfü ve Roger'e.

Önce Kreş vs KK tayfası ardından Kral olmak için doğan Ace xD Headshot manyağı oldular :oleyo2:

Aslında korsanlık tam olarak kaldırdığın paradan ve hazinenden ibaret. Seri öyle değil ama bel bağladı şey öyle. Oda korsanlığın olabildiğince gerçek bi tarafı olsun istiyor. Seviyorum bu tarafını. Korsanlara boyutlar arası yolculuk yaptırmıyor birilerinin ninjalara yaptırdığı gibi. Ana içeriğe sadık kalan adam gibi adam Oda.
Hiçbir büyük korsan hazineye paraya tamah etmedi.Anca işte buggy yada dressrosada ödül duyunca gözü dönen tipler var o kadar.Bak croco ve doffy zengin paraya önem vermişler.Güç için önemli olduğunu biliyorlar.Ancak bu korsan olarak onları seride üste taşımamış.Bununla yonko yada kk olunsa bu ikisinin olması gerekirdi.
Korsanlar Kralı olmak ile dünyadaki en güçlü adam olmak aynı şey değil ki. Rayleigh Luffy'ye denize hükmetmek isteyip istemediğini sorduğunda Luffy de aynı şekilde KK olmanın en güçlü değil en özgür korsan olmak olduğunu söylemişti, Rayleigh de onaylar bir tavır takınmıştı.

Roger'dan güçlü korsan veya başka bir örgüt üyesi olması doğal bir şey yani.
Doğal değil hayır.Doğal olsa chinjao kral hakin herkesi geçecek herkesi aşacaksın amiraller yonko diye dil dökmezdi.Görüyoruz ki Roger’ın aşamadığı biri varmış.Onu aştıysa göstersin aşamadıysa nasıl korsanların kralı oluyor.Seri başı söylenen şey güç para şöhret bunlar korsan kralda var.Hazineyi satsa herkesten zengin olur e ün desen var ama güç kısmının altını tam doldurması lazımdı bence.O konuda da diğerleri gibi zirvede olmalıydı.

Oden'in tüm sülalesi beyaz çuvalın gemisinde doğdu. Toki zaten doğrudan tayfa üyesi. Yolda buldular, tayfaya aldılar ve beraber 4 yıl geçirdiler. Hasır Şapkalar bile daha bir yıl geçirmediler beraber, aralarındaki bağa bak.

Korumadan bahsetmiyorum bu arada. Haberleri olmamıştır, normal o. Oden çorba olduktan, karısı ve çocukları ortadan kaybolduktan sonrasını diyorum.
Inu ve Neko'yla karlıaştılar, ikisi kehanetten bahsettiği için dokunmadı der. Bu seferde şu anki saldırı için gelmelerini beklerim, en azından Izo mutlaka gelmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık