Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten Anime de bunun güzel olacağını düşünüyor musun :(

Benim One Piece Animesien inancım kalmadı. Benim bu seriye olan inancımda kalmadı. Ayrılalım Bushidocuğum...
İşte bir umuttur yaşmak be Jacqu’cuğum. Yoksa bu anime’ye benim de inancım yok. Artık bu bölümün o sahnesini açar arkaya da müziği açıp öyle okuruz yapacak bir şey yok :/

MuzluYulafEzmesi

Arlong Luffyi denize attığında köylü halk olmasa KK macerası 10. bölümde tamamlanıyordu. Aslında binlerce örnek vardır bununla ilgili ama en erken olduğu için bunu verdim. Teach oraya gitmek için plan yaptı program yaptı belki Luffy karıştırmasa hapishaneyi Magellan dövüşü olmayacak, Magellan o teki atamayacaktı... İşini şansa bırakmadıda işte şansızlığına Luffy hapishaneyi dağıtınca magellanda görür görmez koydu geçti...
Teach Luffy'den daha şanslıdır demiyorum zaten . Teach planını yüzeysel bir şekilde kurup detayları şansa bırakıyor bence . '' Impel Down'a gireyim ve istediğim suçluları alayım . Ortalığı karıştırırsam karmaşadan yararlanabilirim . '' gibi . Bunun dışında da bir sürü örnek var yine .

Üye silindi 1004

Hiç bir şey yapamaz o low.Ek olarak Doflamingo şiçi olduktan sonra baya kıçı başı yaymış.Muhtemelen dövüşmemiş bile adam gibi.31 yaşında şiçi olmuş işte sen hesap et.
Kıçı başı yaydığı için hayatı kayan ünlüler Doffy, Croco, Enel ve Moria. Ve takip yakında Mihawk. Kıçı başı yaymayan bi Lucci vardı.

Son sayı sayfa 3
Tamamdır sağol :good: Fazla ayrıntılı bölüm çıkınca bazı şeyler gözden kaçıyor. Bu arada Roger'ın BM'nin poneglyph'ini çaldığı zaman günümüz zamanından 39 yıl öncesine tekabül ediyor. Yani Rocks'ın inişinden 1 yıl sonra. BM ne çabuk kendi tayfasını kurmuş da adasına yerleşmiş de poneglyph ele geçirmiş :bilmem:

Kıçı başı yaydığı için hayatı kayan ünlüler Doffy, Croco, Enel ve Moria. Ve takip yakında Mihawk. Kıçı başı yaymayan bi Lucci vardı.
Moria piskolojik olarak bitik.Onun yine kurtarırı var da Croco bildiğin grand line a yeni girmiş korsanları avlıyordu bildiğin.Doff desen o kadar boş kalmış ki zevkine koramiralleri falan dövüştürüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık