Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shiryu olmasa tüm tayfa katledilmişti . Shiryu'nun yardımı planladığı bir olay mıydı ? Hayır . Bu durumda bu şans yani bal oluyor :D Planlama konusunda çok başarılı ama işini biraz şansa bıraktığı da gerçek yani .
Arlong Luffyi denize attığında köylü halk olmasa KK macerası 10. bölümde tamamlanıyordu. Aslında binlerce örnek vardır bununla ilgili ama en erken olduğu için bunu verdim. Teach oraya gitmek için plan yaptı program yaptı belki Luffy karıştırmasa hapishaneyi Magellan dövüşü olmayacak, Magellan o teki atamayacaktı... İşini şansa bırakmadıda işte şansızlığına Luffy hapishaneyi dağıtınca magellanda görür görmez koydu geçti...

Yolda ilerlerken Bink’s sake’nin çalması çok iyiydi. Umarım animede güzel yaparlar o sahneyi. Bu bölüm gerçekten tüyler diken diken oldu.

Arlong Luffyi denize attığında köylü halk olmasa KK macerası 10. bölümde tamamlanıyordu. Aslında binlerce örnek vardır bununla ilgili ama en erken olduğu için bunu verdim. Teach oraya gitmek için plan yaptı program yaptı belki Luffy karıştırmasa hapishaneyi Magellan dövüşü olmayacak, Magellan o teki atamayacaktı... İşini şansa bırakmadıda işte şansızlığına Luffy hapishaneyi dağıtınca magellanda görür görmez koydu geçti...
Teech en son hapishaneyi karıştırmanız çok iyi diyordu ama yine de sen bilirsin.

Peki bm yol kitabesinin önemini bilmeden mi saklıyordu. Bence hayır Kadın poneleri tanıyor (belki kaptanından almıştır bilgiyi, yada ohara bilginlerinden bilemiyorum )ama Rogerin deyimiyle 13 yıl önce ondan kopyalayıp çalmışlar.Yani linlin bilerek saklıyor. Rogerden önce poneler hakķında bilgi sahibi olabilir...
Kaçırmış olabilirim, 13 yıl önce ele geçirdiği poneglyph'in Linlin'inki olduğu kesin mi?

Yolda ilerlerken Bink’s sake’nin çalması çok iyiydi. Umarım animede güzel yaparlar o sahneyi. Bu bölüm gerçekten tüyler diken diken oldu.
Gerçekten Anime de bunun güzel olacağını düşünüyor musun :(

Benim One Piece Animesien inancım kalmadı. Benim bu seriye olan inancımda kalmadı. Ayrılalım Bushidocuğum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık