Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortada bir kaç soru daha kaldı. Bu kadar birbirlerine karşı saygı ve sevgi içerisinde olan iki adam arasında ne olacak da WB'ye o yara açılacak? Ya da o yara Roger'ın yarası değil mi acep.
Ben o yaranın Rogerdan olmadığını düşünüyorum hala, hatta bundan sonra çarpışmalar olsa da öylesine yapılmış çarpışmalardan öteye geçmez. Shanks ile bağlantılı birisi çıkacak ki bu da büyük ihtimal Shanks'e tüm kapıların açılmasına sebep veren kişi olabilir.

WB gibi adam bile trip atmış be. Bu adam bile bunu yaptıysa sevgiyi siz düşünün. İyi mi kötü mü bilemiyorum tabii

Ben o yaranın Rogerdan olmadığını düşünüyorum hala, hatta bundan sonra çarpışmalar olsa da öylesine yapılmış çarpışmalardan öteye geçmez. Shanks ile bağlantılı birisi çıkacak ki bu da büyük ihtimal Shanks'e tüm kapıların açılmasına sebep veren kişi olabilir.
Acaba , Shanks'in Im ile bağlantısı var da yarayı IM-Sama mı açtı.

Roger çok saygı duyulası adam cidden. Whitey-chan'da keza öyle. İkisi de denkmiş harbiden ben yıllardır KK farkıyla Roger öndedir diyordum. Ama babalıkta geri durmamış.

Herkes bölüm için deli olurken ben sadece güzelmiş demeyle yetindim. OP ruhumu iyice kaybetmişim belli oldu.

Güç olarak Roger=WB bu kesin artık benim için.Ama şu bölümle karakterin ağırlığı olarak WB Roger'ın üstüne çıktı benim için.Bölümle birlikte Nico Robin'in ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı.Fb 'nin görünüşe göre son 2 ya da 3 bölümü kaldı gelecek bölümle hızlandırılır Wano'ya döner,olaylar gelişir sonra Kaido gelir onla kapışması başlar Kaido ve Oden tabiki gösterilmeyecek bu seride vs göstermek yasak hakiler çarpışıyor hop 1 gün sonra 2 gün sonra falana geçiyor orada da aynısı olacak karşı karşıya gelecekler bir bakıyoruz sonraki panelde Oden can çekişiyor falan...
Bu bölüm ile One Piece herkes için daha çok hayal olurken Hasır şapkalar için daha fazla gerçekçi olmaya başladı. Herkese ponelerin kopyasını versen bile sadece ellerinde durmuş olur. Bunu tek çevirebilecek Nico Robin.

Üye silindi 5781

Roger çok saygı duyulası adam cidden. Whitey-chan'da keza öyle. İkisi de denkmiş harbiden ben yıllardır KK farkıyla Roger öndedir diyordum. Ama babalıkta geri durmamış.
hocam ben de ayni sekilde dusunuyordum ama bence su an cok iyi duruyor seri bu haliyle. Roger'ın acik arayla KK olmasi cok yapay kaçardı bence.

Aynen bu kısım açıklanana kadar sanırım kabul etmek gerek ki Roger ile Beyazsakal tamamen denk adamlarmış.:D

Bu konuda siz kazandınız.:D
Yine de zaman sorunu var. O kısım da retcon yer bence. Crocus, Roger'ın bir yıllık ömrü kaldığını söylüyor. Normalde Roger, tayfasını dağıttıktan sonra bir yıl boyunca Rouge ile kalıyor. Ya Crocus'ın tahmini yanlış ya da retcon gelecek. Çünkü şu an Roger'ın ölmesine daha dört yıl var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık