Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm Manga tarihinin gördüğü en karizmatik adamdır Wb. Her hareketi ayrı karizma, ayrı asalet. Roger > Wb diyenler de bu saatten sonra gerçeği kavrarlar.

Beyazsakal harbi çok büyük bir adam. Roger falan hikaye kalıyor benim gözümde. İyi ki varsın reis!

Benim aklıma Luffy'nin, Hancock karşısında ve Duval Adasında Nami için dize kapanışı geldi. Bir duygulanmadım değil.:D

Bölüm duygusal açıdan çok doyurucu. WB'nin sözleri de şahane.

Geriye kalan tek soru WB, Oden'in intikamı için işe koyulmuş mu koyulmamış mı?
İster Luffy'ye benzet, ister Zoro'ya. Gerçi burada Roger bir başkasından çok, kendisi için yapmış gibi ama olsun. :D İdealleri için diyelim. Yine de sıkıntı görmüyorum. Adaya Oden olmadan ulaşamaz sonuçta.

Bu bölümden sonra, söz konusu Baba olduğunda Oda'nın yamuk yapmayacağına emin oldum. Onu da mantıklı bir şekilde açıklayacaktır.

İster Luffy'ye benzet, ister Zoro'ya. Gerçi burada Roger bir başkasından çok, kendisi için yapmış gibi ama olsun. :D İdealleri için diyelim. Yine de sıkıntı görmüyorum. Adaya Oden olmadan ulaşamaz sonuçta.

Bu bölümden sonra, söz konusu Baba olduğunda Oda'nın yamuk yapmayacağına emin oldum. Onu da mantıklı bir şekilde açıklayacaktır.
Ortada bir kaç soru daha kaldı. Bu kadar birbirlerine karşı saygı ve sevgi içerisinde olan iki adam arasında ne olacak da WB'ye o yara açılacak? Ya da o yara Roger'ın yarası değil mi acep.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık