Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'ın mirasını omuzlayacak varis Luffy. Peki WB'nin varisi? Gerçekten de bu dünyaya sadece bir WB gelmiş. Bir başkası da olmayacak. Büyük saygı duymak gerek.

Bu bölümden sonra Oden'in zirve haline amiral altı diyen var mı? Bence artık imkansız.

Bölümün şerefine Baba'yı avatar yaptım. Sonraki bölüm tekrar Oden'e geçerim. Bunun renklisini görürseniz ve bana haber verirseniz sevinirim. :sapkali:

Yine de zaman sorunu var. O kısım da retcon yer bence. Crocus, Roger'ın bir yıllık ömrü kaldığını söylüyor. Normalde Roger, tayfasını dağıttıktan sonra bir yıl boyunca Rouge ile kalıyor. Ya Crocus'ın tahmini yanlış ya da retcon gelecek. Çünkü şu an Roger'ın ölmesine daha dört yıl var.
Crocus'un Roger'ın ömrünü uzattığını da söylüyordu Rayleigh retcon yerine buraya bağlayabilir mi?

Notlar :
1.Teach için o bir canavar uyumuyor denmiş. Ek olarak 2 meyve yerken de Marco Teachin normal biri olmadığını söylemişti. Çok acayip biri.

2.Oden Roger tayfasının da iki numarası olacak bir adammış.

3. Roger ve WB eşit adamlar. Boşuna iki kral denip omuz omuza çizilmemiş kapakta.

Admininiz çalışıyor ve lobi faaliyetlerine başladı. Şimdi gelecek bölüm bundan da iyi gibi falan diyorlar desem, ortalık karışır. Şimdilik demeyeyim o yüzden

Admininiz çalışıyor ve lobi faaliyetlerine başladı. Şimdi gelecek bölüm bundan da iyi gibi falan diyorlar desem, ortalık karışır. Şimdilik demeyeyim o yüzden
Tarihin gördüğü en kral admin. Beyazsakal gibi adamsın. :respect:

Bu sefer tamamen bilgi içerikli bekliyorum. Bu da tarihin gördüğü en güzel flashback. :gamyon:

Bu bölümden sonra Oden'in zirve haline amiral altı diyen var mı? Bence artık imkansız.

Bölümün şerefine Baba'yı avatar yaptım. Sonraki bölüm tekrar Oden'e geçerim. Bunun renklisini görürseniz ve bana haber verirseniz sevinirim. :sapkali:
Amiral üstü olacak ya da amiral seviyesi olacak ne yaptı?

Acaba , Shanks'in Im ile bağlantısı var da yarayı IM-Sama mı açtı.
Olabilir ama bizzat IM in de açtığını sanmıyorum, IM tekmil kıyafetle takılmıyorsa 5 ihtiyar dışında pek gören yoktur şahsı muhteremi.

Kişisel güç açısından demiştir. Daha güçlü hale gelmiş olmaları normal çünkü.
Anladım, ben en son gösterilen haki salınımlarından sonra acaba dedim. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık