Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler de yazdığım çıktı
Bildiğin anlaşmışlar
O iki azman kapışıp birbirine zarar verecek değil ya
Babalık bir şeyleri elde etmek isteyen birisi değil
Roger da fazlasıyla istekli
Elde edeceği hazinenin yanında verdiklerinin esamesi okunmaz ki doğru tercih yaptığı da sonucundan anlaşılıyor:good::mincika:

Wb düşündüğümden bile güçlü çıktı. Adamın çok sağlam meyvesi vardı, üstüne haki seviyesi bile Roger'a denk veya yakın seviyede. Hasta olmasa ciddi ciddi Marineford'u denize gömecekmiş.

Bu bölüm ile One Piece herkes için daha çok hayal olurken Hasır şapkalar için daha fazla gerçekçi olmaya başladı. Herkese ponelerin kopyasını versen bile sadece ellerinde durmuş olur. Bunu tek çevirebilecek Nico Robin.
Bu yüzden de çok sıkıntı çekecekler diye tahmin ediyorum. Çünkü başka kalmadı poneglyph okuyabilen, kıyıda köşede varsa da bir elin parmağını geçmez.

O kısım retcon yiyebilir. Yanlış hatırlamıyorsam Beyazbıyık isim vermiyordu. Yarayı açan kişi Shanks ile yakın olan bir başkası çıkabilir.
En son Kaido ve Koca Ana için, şu andaki güçleri ile geçmişteki güçlerinin aynı olmadığı söylenmişti. Smoker bu kişiler için değilde tayfayı vurgulayan bir söz olabilir mi? Uzun süredir bu noktayı düşünüyordum ama WB ve Roger'ın o sahnesinden sonra Kaido ve Koca ana bu ikisini kişisel güç olarak pek geçebilmiş gibi gelmedi ama tayfa gücü olarak olması daha mantıklı.

Yine de zaman sorunu var. O kısım da retcon yer bence. Crocus, Roger'ın bir yıllık ömrü kaldığını söylüyor. Normalde Roger, tayfasını dağıttıktan sonra bir yıl boyunca Rouge ile kalıyor. Ya Crocus'ın tahmini yanlış ya da retcon gelecek. Çünkü şu an Roger'ın ölmesine daha dört yıl var.
Aynen ya dediği gibi retcon yiyecek ya da Oda bir şekilde bağlayacak. Beklemedeyiz... İnşallah bu olaylar da bu fb ile açığa kavuşur. Beklemedeyiz. Bu bölüm bir analizi hak ediyor. Akşama doğru ben de bir analiz yapsam mı ne.:D

Bu arada ciddi kapışmadıkları artık belli gibi sen ne diyorsun? Bence o ada ayakta kalmazdı ciddi olsaydılar.

En son Kaido ve Koca Ana için, şu andaki güçleri ile geçmişteki güçlerinin aynı olmadığı söylenmişti. Smoker bu kişiler için değilde tayfayı vurgulayan bir söz olabilir mi? Uzun süredir bu noktayı düşünüyordum ama WB ve Roger'ın o sahnesinden sonra Kaido ve Koca ana bu ikisini kişisel güç olarak pek geçebilmiş gibi gelmedi ama tayfa gücü olarak olması daha mantıklı.
Kişisel güç açısından demiştir. Daha güçlü hale gelmiş olmaları normal çünkü.

Roger gibi bi adamın diz çökmesi cidden takdire şayan o sahneyi görünce adama olan saygım arttı. Adam cidden birşeyler yapmak için uğraşmış. Gerçekten güzel bölümdü. Dövüş kısımları azdı ama bu saatten sonra Roger ve Wb'nin denkliği kesin benim için.
bana bb nin söylediği'
Bırak gülsünler. Zirveye giden yolda, sadece yumruklarınla kazanamayacağın savaşlar vardır!' sözü geldi .
roger bile önlerinde eğiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık