Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Anca çayımı karıştırabiliyorum diye kendisini avuta dursun. :D

Wb ya 44 ya da 42 yaşında. Oden ise 29 yaşında olması gerekiyor.

Haydi Prime olmasın, gücünden ne kadar uzak olacak. :/ Hele Oden için bu sözleri söylemişken... Tabi, yinede Wb yener ama Oden baya sağlam geliyor.

Dünya'nın en güçlü adamı doğru düzgün dövüş deneyimi olmayan birisini gördüğü gibi altına alamıyorsa bi sıkıntı var demektir. Oden yaklaşırken gerim gerim geriliyor. Roger olsa karşısına geçip, içip sağa sola küfür ederdi.

Roger korsanları mı görünüyor acaba?
Bilmiyorum. Bu haftaki spoilerda öyle bir bilgi vardı, ama veren arkadaş yanıltma amaçlı söylediğini söyledi. Yani tamamen doğru çıkmasın istiyor. O tür bilgileri de unclear olarak veriyor, ama bazen unclear olanlar doğru çıkıyor, diğerleri farklı çıkıyor.

Vs ibaresi yeterli mi? İyi o zaman. Roger, Wb, Rayleigh, Shanks; Oden’in gücüne vs. hayranlar. Zaten ben de bu hayranlık olayını bu manada kullanmıştım aslında. Sadece güç dememiştim ama neyseee :D

Valla senin olayları yorumlama şekline göre; Xebec ve diğer olaylar çok şey ifade ediyor. O yüzden yazdım. :D
Evet. ''Vesaire'' falan bu maksatla kullanılabilir Bushido. Aklında bulunsun.:D Benim de anlatmak istediğim o zaten. Hayranlık sadece güçle alakalı değil.

Anladım. Sen güç olarak neden saydırmıyorsun diyorsun. Yani bak bir tanesinde önümüzde sahne(Oden-WB) ve bu karakterlerin az çok dönemlerini biliyoruz. Yani Oden'in ne olacağı belli, keza WB'nin de nerelere geleceği belli. Şimdi ben bununla, sadece sözlerden ibaret olup yaşanan dönem hakkında zerre bilgimizin olmadığı Big Mom-Roger olayını nasıl aynı tutup da Roger'ı eleştireyim.:bilmem: Ya da bununla Xebec olayını nasıl aynı tutayım? Ha eğer üzerinde konuşacaksak o zaman Roger'ı daha göklere çıkarırım çünkü iki yerde bu olayla alakalı Roger ve Garp'a övgü var: Hem 2 vs 4 gibi olayın anlatılması, hem de bir önceki sayıda söylendiği üzere mağlup olan Roks ahalisinin tayfa toplayıp güçlenmeye başladığı bilgisi. :)

Bu bölümde WB 42/44 yaşlarında. WB 3 yıldır kendi başına takılıyor. Ve biz biliyoruz ki bu adamın dönemi Roger'ın ölümüyle başlıyor. Bu bilgiyi dikkate alıp WB daha zirve dönemlerinde değildir(bu bölümde gördüğümüz) demek gömmek değildir umarım.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık