Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve bu hayranlık gücü nedeni ile sadece? :D Evet ya orayı nasıl atlamışım ben.

Benim zorladığım yeri göstersene. Oden tümen komutanı dediğim yer mi, Roger gemisinde yancıydı demem mi, Kaido'ya çorba oldu demem mi?:)

Bak mangakanın ilk kez bir karakteri işleme sırasını beğeniyorum. Adam önce Oden'in zirvesini gösterdi, sonra Oden'i işlemeye başladı. O yüzden sizin şu an Oden imparator, Oden en az amiral diye bağıramayışınızı görmek çok güzel.:a:
Aynen sonra Luffy’e hayran olunmasını överken gücünü ön plana çıkarırsınız ama :D Sadece gücü de demedim ayrıca ama gelgelelim öyle normal güçte bir adama da bu kadar kişi hayran kalmaz.

Senin zorladığın yerler Tümen komutanı ya da ölmesi değil. Bu olanları küçümseyerek söylemen canım :D

Ayrıca Oden'in iki kılıcı çapraz zıt yönlü kuvvet uygulayarak alan genişletip bisentoyu zaten arkadan tutan oyajiye zorluk çıkartıyor. Lise 1 kaldıraç bilgisi varmış odenin. Hilebaz ırz düşmanı oden
Karşısındaki adam da pek tekin değil gerçi ya. Kaç kiloluk silahlan karşılıyor. #Irzdüşmanıvshemşirefıtışçısı

Aynen sonra Luffy’e hayran olunmasını överken gücünü ön plana çıkarırsınız ama :D Sadece gücü de demedim ayrıca ama gelgelelim öyle normal güçte bir adama da bu kadar kişi hayran kalmaz.

Senin zorladığın yerler Tümen komutanı ya da ölmesi değil. Bu olanları küçümseyerek söylemen canım :D
Sen gerçekten Luffy'yi hiç tanımamışsın.:( Hani biz nerede insanlar Luffy'ye gücü yüzünden hayran oluyor demişiz merak ettim. Acaba ben hatırlamadım?:hmm:

Yav şu an için tümen komutanı olmasını tabi ki çok fazla büyütmem. Hani şu bölümdeki WB kim ki ben onun tümen komutanını arşa çıkarayım. WB dediğimiz adam daha 3 yıldır kendi başına korsan tayfayı kurmuş ve denize açılmış. Ondan önceki olayları da biliyorsun zaten. Hani adam bu bölümde yonkou idi de Oden de onun komutanı olmuş gibi bir anlatım var da biz mi göremedik.:)

Üye silindi 1004

Beyazsakal'ın göğüsünde yara yok. Roger'ın o hırpani korkunç yarayı nasıl yaptığı göreceğiz sonunda. Umarım Oda o kısımları geçmez. Umarım barzo gibi salladığı kılıcı sokar göğüsüne.

Sen gerçekten Luffy'yi hiç tanımamışsın.:( Hani biz nerede insanlar Luffy'ye gücü yüzünden hayran oluyor demişiz merak ettim. Acaba ben hatırlamadım?:hmm:

Yav şu an için tümen komutanı olmasını tabi ki çok fazla büyütmem. Hani şu bölümdeki WB kim ki ben onun tümen komutanını arşa çıkarayım. WB dediğimiz adam daha 3 yıldır kendi başına korsan tayfayı kurmuş ve denize açılmış. Ondan önceki olayları da biliyorsun zaten. Hani adam bu bölümde yonkou idi de Oden de onun komutanı olmuş gibi bir anlatım var da biz mi göremedik.:)
Ne amaçla geçtiği olayı neden değiştirsin ki? Adam dünyaya açılmak istiyor, ama belli ki kendisi yapamamış. Sebep olarak ister yeterli gücü yok de, ister gemi de ister başka bir şey. Bu adam dünyayı görmek için başka birinin kaptanlığını kabul etmiş mi etmiş. Sizin dediğiniz şuna geliyor: Bizim tayfadakilerin kendi amaçları var, o yüzden onlar Luffy'nin kaptanlığını aslında kendi amaçlarını gerçekleştirmek için kabul ettiler, Luffy'nin gücü vs için değil.
Valla sen yazmışsın işte. Daha yeni bölüm yorumuna yazmışsın bir de ne çabuk unutuyorsun :D

Ben de Luffy’nin farklı bir çekim gücü olduğunu herkes gibi kabul ediyorum zaten. Ama bazı durumlarda sadece kişilik yeterli değil.

Aynen reis Wb ve Oden şöyle böyle. Ama Big Mom ile dövüşmeyen ve Xebec’e Garp ile girişen Roger’a laf yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık