Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her an bir köşeden Oden ya da Toki çıkacakmış gibi. Bu saatten sonra bu ikiliyi hayatta görememek benim açımdan daha büyük bir sürpriz olur.

Oden'in 20 yıllık bir hayale sahip olması ile Toki'nin (şu an için) insanları 20 yıllık geleceğe göndermesi/gönderebilmesi arasında bir bağ çıkacaktır bence. Tesadüfi bir zaman benzerliği değil. Oden'in bu hayalinin oluşmasında Toki'nin parmağı çıkacak gibi.

Luffy ve yanındakiler şu an Oden ve Toki ile olabilirler. Toki zamanda portal açmıştır falan... Zaten ateş festivaline bu kadar kısa sürede ulaşabilmelerine şaşırmıştım...Oda hızlandırdığı zamanı, zaman meyvesiyle de yavaşlatacak gibi.

Law, onu Doflamingo için indirmek için uydurdu. Maksat Luffy'yi yanına çekmek. Asıl planı Dof'u yenmekti. Kaido'yu önemsemiyordu bile. :/
William Law'da salak değil herhalde. Rosa'ya ölümü göze alarak girdi. Ölmezse Kaido'nun peşlerinde olacaklarını biliyordu.

Bunu Cavendish'e de söyledi. Law, Rosa ile beraber oluşacak karmaşıklık için " zaten istediğimiz de bu" demişti.

Eskisi gibi 5 şık olsaydı "İyi"ye oy attıracak bir bölüm ama çok iyi de değil yani. Roger flashbacki iyi gibi. Hainin kim olduğunu, yoksa bile bilginin nasıl sızdığını iyice merak ettiren bir bölüm oldu.
Karşı tarafta paranoyak bi düşman var, Orochi. Bence bu paranoyaklığın eseri, son gün de olsa herif birilerini ne olur ne olmaz diye bi kontrole göndermiştir. Hainlik değil de belki de paranoyadır aradığımız şey. Paranoya demiş miydim

Şimdi bu 9 Kın reyizler o adayı basmaya giderlerse, orda biraz arbede çıkarıp saf dışı bırakılırsalar, sonra da bizimkiler basıp gelirse belki burdan biraz drama kasmaya çalışıyor olabilir Oda bilemiyorum :S

William Law'da salak değil herhalde. Rosa'ya ölümü göze alarak girdi. Ölmezse Kaido'nun peşlerinde olacaklarını biliyordu.

Bunu Cavendish'e de söyledi. Law, Rosa ile beraber oluşacak karmaşıklık için " zaten istediğimiz de bu" demişti.
Law bence hain değil ama bir de ters düşün bakalım. Hawkins ne dedi?" Kid , killer ve ben tufaya getirildik.Megerse Apoo başından beri kaidonun adamıymış." Law da başından beri Kaido nun adamı olsa görevi süpernovaları ittifak yaptırıp Kaidoya götürse ne düşünürdünüz.Kaido bu kapan taktiğinide "ROX" korsanlarından görüpte yapsa nasıl olurdu.Law ,Zoro ve Luffyi Kaidoya getirdi.

Salak değil zaten. Ancak ana amacı Kaido değildi. Hayatının içine eden Doflamingo'dan intikam almaktı.

Kaido için özel bir planı olmadığını söylemek istedim sadece. Dof'u indirmek için plan yapmıştı. Manga sayfasında da bunu açıklıyor. Kaido'yu karşısına almadan Dof'u indirmek istiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık