Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yine tek yemiş anlaşılan. Şimdi Oda'nın meşhur zopa yedikten sonra sürekli ayağa kalkıp adım adım büyümek suretiyle boss indirme senaryosunu izleyeceğiz. Bir yığın ittifak ve sonlara doğru herkes birbirine gireceği sırada, Kaido da arada kaynar, yeni Yonko'muz resmi olarak Luffy olur. Bm'i nasıl aradan çıkaracaklar acaba, iki Yonko'nun alaşağı edilmesi korsanlar açısından felaket olur. Belki BM'nin koltuğunu Mihawk baba kapar :D

Hain Raizoyu ifsalayan ise Momo Kinemon Kanjuro ve minkler dışı seçenek yok. Shinobu olmaz muhtemelen. Momo ve Kin zaten satmaz da minklerde Carrot dışı şüpheli yok sanirim.

Fena bir Kanjuro bekliyorum ama :gamyon:
Haini bir türlü cozemiyorum. Minklerden supheleniyordum bende ama Carrot'u ele alsak bizimkilerle Wci'ya gitti. Hayatini riske atti bir nevi, ihanet etmesi mantıksız geliyor. Ben onu yeni tayfa üyesi olarak görüyorum. :gamyon: Inu ve Neko var, onlarda hain degildir diye umuyorum.
Kanjuro'yu hiç düşünmemiştim bak, olabilir.:good: Şaşırtıcı olurdu.

Herkes hain kim diye hatta Shinobu diye düşünüyor biliyorum ama bir polisiye dizisinde izlemiştim.Oradaki ana fikre göre HAİN KİKU

Son düzenleme:
Uzatmak için gizem ve entrika katmaya gerek yok. Oda lütfen oroçi ve kaido'yu hallet hemen:mad:

Zaten seriye biraz heyecan geldi, böyle durağan bölümler hoş olmuyor. Roger bölümleri iyiydi

Haini bir türlü cozemiyorum. Minklerden supheleniyordum bende ama Carrot'u ele alsak bizimkilerle Wci'ya gitti. Hayatini riske atti bir nevi, ihanet etmesi mantıksız geliyor. Ben onu yeni tayfa üyesi olarak görüyorum. :gamyon: Inu ve Neko var, onlarda hain degildir diye umuyorum.
Kanjuro'yu hiç düşünmemiştim bak, olabilir.:good: Şaşırtıcı olurdu.
Teori kanalından beri Kanjuro diyorum ya. Adam güzel yazmış.

Carrot da Jack ile savasti. Ufak ihtimal gene şüphem var. Her şey olabilir.

Kiku, Shinobu ya da Law, Raizonun zouda tek olduğunu bilmiyor. Onlar atılıyor direkt de Kanjuronun altyapısı baya var gibi. Tabii hain Raizonun yerini ifsa eden ile ayniysa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık