Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizin bilmedikleiriniz var ben herşeyi düşündüm kafanızı yormayın :flaugh:
Adamı bozan olmasa rahat hareket edecekte bizimkilerle hep diken üstündeymiş gibi oturuyor. Planlar bozulduğu için. :hhh:

Law bence hain değil ama bir de ters düşün bakalım. Hawkins ne dedi?" Kid , killer ve ben tufaya getirildik.Megerse Apoo başından beri kaidonun adamıymış." Law da başından beri Kaido nun adamı olsa görevi süpernovaları ittifak yaptırıp Kaidoya götürse ne düşünürdünüz.Kaido bu kapan taktiğinide "ROX" korsanlarından görüpte yapsa nasıl olurdu.Law ,Zoro ve Luffyi Kaidoya getirdi.
Asıl Hawkins onu dedikten sonra olayların bu duruma gelmesini Law bir haine bağlamıştır. Onların güvendiği Apoo ihanet etmişse acaba bizim güvendiğimiz kim ihanet etmiş olabilir kafasına girmiştir.

Wano öncesinden bahsetmiyorum bile. Hele Rosa'dan sonra Law'a hain demek hakaret olur. Wano'da bizimkilerin paçasını kurtarmak için aman ses çıkartmasınlar diye bir taraflarını yırttı. İfşa olmalarına en çok Law tepki gösterdi. Yani lütfen haini başka yerde arayın.

Son düzenleme:
Şu sahneden beridir severim İnu'yu.

Bu bölüm son sahnesi de oldukça hoştu. Sanırım şeftali oğlanın kayık ile şeytan adasına yolcuğu başlıyor.

Bizimkiler bir plan doğrultusunda ortadan kaybolmuşlar ise haber verirlerdi. "Kinemon biz planı değiştirdik"falan derlerdi. Ama başka bir sebep de aklıma gelmiyor. Oradaki herkesi indirmek için Kaido veya Bm'nin gelmesi lazım ama onlar planı bile bilmiyor. Üstelik bilseler de çok takacaklarını sanmam. Bakalım, eğer bir plan falan yoksa ortalıkta Orochi meyve veya başka birşeyle taklaya getirdi bizimkileri herhalde.

@William cutting sayfa 8 full moon olacak bu gece deniyor. Minklere de yer açıldı bakalım. O dolunay olayını tahmin eden güzel etmiş :gamyon:

Inu ve Neko şov görelim. Sicilliani da merak ediyorum.

Adamı bozan olmasa rahat hareket edecekte bizimkilerle hep diken üstündeymiş gibi oturuyor. Planlar bozulduğu için. :hhh:

Asıl Hawkins onu dedikten sonra olayların bu duruma gelmesini Law bir haine bağlamıştır. Onların güvendiği Apoo ihanet etmişse acaba bizim güvendiğimiz kim ihanet etmiş olabilir kafasına girmiştir.

Wano öncesinden bahsetmiyorum bile. Hele Rosa'dan sonra Law'a hain demek hakaret olur. Wano'da bizimkilerin paçasını kurtarmak için aman ses çıkartmasınlar diye bir taraflarını yırttı. İfşa olmalarına en çok Law tepki gösterdi. Yani lütfen haini başka yerde arayın.
Bende Law hain değil diye düşünüyorum ancak başta görevi bu olsa ve Luffyi görünce bundan vazgeçse nasıl olurdu.KAİDO LUFFY İ PERT ETTİ ANCAK LAWI NEDEN YAKALAMADI

Bende Law hain değil diye düşünüyorum ancak başta görevi bu olsa ve Luffyi görünce bundan vazgeçse nasıl olurdu.KAİDO LUFFY İ PERT ETTİ ANCAK LAWI NEDEN YAKALAMADI
Kaido, Law'ı sonra yakalarım deyip takmadı ya.
Hem Kaido, Luffy ve Law'ın kellesini istiyorum diye dolanıyor nasıl adamı olsun.

I think kanjurou is inspired by Yamada emosaku that was a christian painter and a traitor that helped tokugawa

Yamada Emosaku was a Japanese Christian, and a prominent figure in the Shimabara Rebellion. Though a member of the Christian rebel group, he worked as an informant for the Tokugawa shogunate, betraying his fellow rebels; following the Tokugawa victory, his life was spared as a result. Emosaku is also known as a painter, trained by European missionaries. When the rebellion broke out, he is said to have hidden pigments and other painting materials, along with a number of incomplete or completed paintings, in a safe place in the mountains. Though his paintings at this time presumably included European and/or Christian subjects, following the defeat of the Shimabara Rebellion, he turned to producing images of Buddhist subjects, including those of Zen patriarchs, albeit still in European styles.

Everything makes sense when you think about it. He knew all the facts, he has the DF that's good sending out information and also I don't buy into whole bad painter thing, he has this DF for a very long time and knows armament haki which kinda tells he is decent fighter in the least which means he should use his DF somewhat okay? Like for example Luffy was weak with his DF at the start but over time he became good, same should be for Kanjuro I think he is actually master painter cause he does it all his life.

Also when Kin'emon finally meets Kanjuro he cries and is happy while Kanjuro doesn't give a shit to be honest, and why was he even hiding in the wall? There way too many red flags and hints.
----------
Reddite böyle bir şey gördüm. Kısacası anlatayım. Kanjuronun hain olduğu düşünülüyor bunun sebeplerini yazmış. Esinlenildiği kişi
Yamada Emosaku

İsmi aratınca bu resim ile karşılaştım. Kişi bu değil canlandıran kişi bu şahıs.

Gerçek hayatta da esnilenildiği kişinin hain olduğundan ve ressam olduğundan bahsediliyor.
Ağlayan 9 kın'dan en az etkilenmiş Kanjuro gibi görünüyor açıkçası ve diğer 9 kına E.Oda çok önem verirken sanki Kanjuro hep bir geri plana itilmiş sahnelerden alınmış gibi bir his veriyor. 2. kın olarak tanıtılmasına rağmen ne raizo kadar ne de Kinemon kadar göze batan bir şey yaptı açıkçası.
Bana mantıklı geldi Kanjuronun hain olabileceği hatta 20 yıl öncesinden haindi bile diyorlar. Bakalım E.Oda'nın işi belli olmaz ters köşe yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık