Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk-u savunmak bana çok mantıksız geliyor vista jozu bu karakterler karşısında gücünü gördük marco jozu vista bunlar karasakala kaybetmiş insanlar karasakalın ödül 2.350 bunlardan yola çıkarsak mihawk en fazla 2.5 milyar çıkar mihawk şuan shanks-ın karşısına çıksa kid gibi kolunu kaptırır bunun aksinin çıkması için mihawk-un marinefordta öylesine boşa kılıç salladığı iş yapıyor gibi davrandığının ortaya çıkması lazım ama çok ciddi duruyordu sanmıyorum öyle çıkacağını
Adam bu bölümden sonra bile mihawk ile shanks, shanks yonko olduktan sonra düello etmiştir diyor mihawk tek kollu biri ile düello etmem demesine rağmen, buna ne diyebilirsin ki :hoo:

Adam bu bölümden sonra bile mihawk ile shanks, shanks yonko olduktan sonra düello etmiştir diyor mihawk tek kollu biri ile düello etmem demesine rağmen, buna ne diyebilirsin ki :hoo:
Mihawk kılıç ustaları birbirinin gücünden anlar aralarındaki güç farkını anlar diyorduya baktı shanks-la dövüşse kellesi gidecek tek kollularla dövüşmem diye bahane uydurdu derim :flaugh: valla orda shanks-ın üstünlüğü belli olsa zoro-nun fanı kalmazdı oda-nın oyunları kendini yorma :flaugh:

Başka değineceğim noktalar da var ama şundan bahsedeceğim.Roger ve Wb ödüllerini geçen korsan olmadı dedi Sengoku.

Yani Rox yenildiği sıralar güç olarak bu adamların zirve hallerinin yakınından geçmiyordu muhtemelen.38 sene önce herkes güçsüzdü kısacası şimdiye göre.Kimse zirvesinde değildi.Rox da güç seviyesi olarak abartılacak bir adam değildi tıpkı Fisher Tiger gibi.Sengoku Kaido ve koca ananın seviyelerinin düşük olduğunu zaten söylüyor.Beyazsakalın da zirvesinde olduğunu sanmıyorum.Öyleyse bile karışıp karışmadığı deprem meyvesi olup olmadığı belirsiz.Çok şey muallak.

Rox Roger için en güçlü düşmansa neden ödülü 2 kral diye tabir edilen adamları bir korsan olarak geçememiş.Neden aynı ligde bir ödüle sahip değil bu da ayrı bir çelişki gibi gözüküyor.

Yani bu sayıdaki olaylar hikaye olarak güzel ancak güç seviyelerini değiştirmez mümkün değil.

Zirvedeki 2 isim hala Roger ve Wb.
Sonrasında ise net Garp gelebilir bunu kuvvetlendiren bir sayı oldu.

Başka değineceğim noktalar da var ama şundan bahsedeceğim.Roger ve Wb ödüllerini geçen korsan olmadı dedi Sengoku.

Yani Rox yenildiği sıralar güç olarak bu adamların zirve hallerinin yakınından geçmiyordu muhtemelen.38 sene önce herkes güçsüzdü kısacası şimdiye göre.Kimse zirvesinde değildi.Rox da güç seviyesi olarak abartılacak bir adam değildi tıpkı Fisher Tiger gibi.Sengoku Kaido ve koca ananın seviyelerinin düşük olduğunu zaten söylüyor.Beyazsakalın da zirvesinde olduğunu sanmıyorum.Öyleyse bile karışıp karışmadığı deprem meyvesi olup olmadığı belirsiz.Çok şey muallak.

Rox Roger için en güçlü düşmansa neden ödülü 2 kral diye tabir edilen adamları bir korsan olarak geçememiş.Neden aynı ligde bir ödüle sahip değil bu da ayrı bir çelişki gibi gözüküyor.
Ödül olarak geçecek fırsatı olmamıştır belki de. :bilmem: Rox'u geçseler bile güç olarak aşırı geride değildir. Yakındır yine.

Ulan o değil de şu bahsi geçen önemli vslerin tamamını seri bitmeden detaylı bir şekilde görürüz inşallah. Seride öyle bir potansiyel var ki Oda şu konuları işlese tahmin edilemeyecek satış rakamlarına ulaşabilir OP.

Ödül olarak geçecek fırsatı olmamıştır belki de. :bilmem: Rox'u geçseler bile güç olarak aşırı geride değildir. Yakındır yine.
Roger için en güçlü rakip deniyor.O zamanki seviyesine göre en zorlu olabilir de güçlü bilemedim.Yani 5 milyarlık zirve beyazsakaldan güçlüydü bu adam.Burada çevirilerde bir sorun mu var acaba ? Nasıl bu adam 5 milyar bandına çıkamamış.O dönemde herkes tanırdı çok ünlülerdi diye de açıklıyor Sengoku.

Yani bu sayıdaki olaylar hikaye olarak güzel ancak güç seviyelerini değiştirmez mümkün değil.

Zirvedeki 2 isim hala Roger ve Wb.
Sonrasında ise net Garp gelebilir bunu kuvvetlendiren bir sayı oldu.
Güzel değinmişsin katılıyorum.

Ünvan 2 yıl öncesinde Wb'de idi çünkü. ( Hasta hali olmadan değerlendirildi muhtemelen o ayrı )

Emir kazanamaz diyonda adamlar kazanmış işte :D Sana göre nasıl kazandılar? Mangada açıklanan bilgi belli, Roger ve Garp yendi diyor. Goroseiler devreye girdi demiyor. Goroseiler ve ya im girse Roger'e gerek kalmadan yenerler zaten. Bu yazdıklarında senin düşüncen oluyor o zaman :D

Garp'ın soyuda baya güçlü Kendi hayvan, oğlu ayrı hayvan, torunu da korsan kral olacak o da hayvan. Bu da demek oluyorki beyazbıyığın oğluda çok güçlü çıkacak. Eğer Teachde şebeğin oğluysa soy faktörü baya baya önem kazanır seride.
Kazanamaz diyorum çünkü karşısında ki rakipleri ortada.

Bunun dışında Goroseiler işin içinde olsa bile bunu apaçık ortaya çıkarirlar mi? Hele ki denizcilere "Siz hükümetin sadece görünen yüzüsünüz" deniliyorken.

Ben zaten kendi yorumlamam olduğunu kabul ediyorum onda bir problem yok. Roger ve Wb "İki kral" olarak adlandiriliyorken Roger'in onunla beraber diğer tüm tayfa üyelerini yeniyor olması ne kadar mantıklı geliyor sana bilemiyorum.

Yani yendiler denildi diye kesin olarak yenmiş olduklarını kabul mü etmemiz lazim? Hele ki rakipler öyle isimlerken ve daha sonra karsilaştiğında onları yenemiyorken...

Roger için en güçlü rakip deniyor.Yani 5 milyarlık zirve beyazsakaldan güçlüydü bu adam.Burada çevirilerde bir sorun mu var acaba ? Nasıl bu adam 5 milyar bandına çıkamamış.O dönemde herkes tanırdı çok ünlülerdi diye de açıklıyor Sengoku.
Bilemiyorum. Belki BB gibi geç açılmıştır. Ödülü yeterince o yüzden yüksek değildir. Veyahut yazdığın gibi İngilizceye yanlış çevirmişlerdir.

Güzel değinmişsin katılıyorum.

Ünvan 2 yıl öncesinde Wb'de idi çünkü. ( Hasta hali olmadan değerlendirildi muhtemelen o ayrı )
Aynen.Kaptanı zirve beyazsakaldan güçlüyken onu birebirde döven bir Garp varsa beyazsakalın ünvanı da çelişki yaratıyor.Hoş gerçi birebirde dövmedi kaptanını Roger ile dövmüştür ama o geçmişteki seviyelerin şimdinin yanına yaklaşamadığının bir göstergesi gibi duruyor.

Roger korsan kral olurken kısa sürede fethetti.O sıralar Garp bu 38 yıl öncesinden çok daha güçlüydü bence.Aynı şekilde beyazsakal da öyle.Tam o zaman diliminde en güçlü adam beyazsakaldı.

Yani öncesinde Garp beyazsakaldan güçlüyken beyazsakal onu geçmiş olabilir demek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık