Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başka değineceğim noktalar da var ama şundan bahsedeceğim.Roger ve Wb ödüllerini geçen korsan olmadı dedi Sengoku.

Yani Rox yenildiği sıralar güç olarak bu adamların zirve hallerinin yakınından geçmiyordu muhtemelen.38 sene önce herkes güçsüzdü kısacası şimdiye göre.Kimse zirvesinde değildi.Rox da güç seviyesi olarak abartılacak bir adam değildi tıpkı Fisher Tiger gibi.Sengoku Kaido ve koca ananın seviyelerinin düşük olduğunu zaten söylüyor.Beyazsakalın da zirvesinde olduğunu sanmıyorum.Öyleyse bile karışıp karışmadığı deprem meyvesi olup olmadığı belirsiz.Çok şey muallak.

Rox Roger için en güçlü düşmansa neden ödülü 2 kral diye tabir edilen adamları bir korsan olarak geçememiş.Neden aynı ligde bir ödüle sahip değil bu da ayrı bir çelişki gibi gözüküyor.

Yani bu sayıdaki olaylar hikaye olarak güzel ancak güç seviyelerini değiştirmez mümkün değil.

Zirvedeki 2 isim hala Roger ve Wb.
Sonrasında ise net Garp gelebilir bunu kuvvetlendiren bir sayı oldu.
Bu kısımları pekiştirmemiştim ben. Aslında haklısın Xebec'in Çağı ve her yeri talan eden hatta özellikle Hükümete saldırabilen bir adamın ödülü daha büyük olmalıydı bu ikiliden.
Belki adam korsan olarak ilan edilmemiştir. Mesela Dragon devrimci olduğu için bu ikisinden ayrı tutulup ödülü 6 milyar beri çıksa normal karşılanır fakat Xebec için ne denir, orasını bilemiyorum. Terörist falan mı?
@Smoker senin bu konuda bir fikrin var mı? Nedeb Xebec ödülde Roger ve BeyazBıyık'ın gerisindedir.

Wb'de o unvan varken Garp tarafından folloş edilecek kıvamdaydı 2y önce. Unvan ne zaman verilmiş ne için verilmiş bilmek lazım. Adam KK dengi olarak biliniyor ve elinde dünyayı yok edecek meyve var. Sanki Garp bu unvan için meydan okumuş da kazanamamış gibi yorumlanıyor.
reis dediğin kadar olsa. Garp denizci değil mi neden gidip yakalamıyor beyazbıyığı? İllaki denklik vardı.

Mihawk kılıç ustaları birbirinin gücünden anlar aralarındaki güç farkını anlar diyorduya baktı shanks-la dövüşse kellesi gidecek tek kollularla dövüşmem diye bahane uydurdu derim :flaugh: valla orda shanks-ın üstünlüğü belli olsa zoro-nun fanı kalmazdı oda-nın oyunları kendini yorma :flaugh:
Aynen öyle :good:

Bilmiyoruz ki dostum. Hayır Roger yaşıyorken bu unvan verilmişse nedeni belli elindeki meyve. Yok Roger öldükten sonra verilmişse bak orada Roger'ın bir dengi daha var nasıl Wb en güçlü. Ulan her şeyi geçtim hasta Wb'yi Garp folloş eder e hani o unvanın değeri. Bu tartışmalar "ama onda dünyanın en güçlü adamı unvanı var" dan öteye gidemiyor yıllardır.
Sengoku da dile getiriyor ama. Durduk yerde adamı niye hypelasınlar?

Benim düşüncem; unvan ya dövüşerek alınır ya da unvan sahibi ölünce ona en yakın olan kişi belirlenir. Herhalde WB ismine kimse ititraz etmemiş olacak.

Diğer ihtimaller:
1-Ödülü yüksek olan en güçlü oluyor. Dolayısıyla Wb ölünce en yüksek ödüle sahip Kaido en güçlü ilan edildi.
2-Denizciler bu ekibe dahil değil. Garp güçlü olsa dahi bu unvanı alamazdı.

Üye silindi 1004

reis dediğin kadar olsa. Garp denizci değil mi neden gidip yakalamıyor beyazbıyığı? İllaki denklik vardı.
Adam Roger'la kaç defa vs atmış. Akainu'nun dediği gibi Roger'ın tırnağı gelmeyen adamla neden uğraşsın? Şimdi diyeceksiniz WB istese kral olurdu. Evet olurdu fakat kimse bu bilgeye sahip değil. Dünya'nın gözünde Roger'ın artığı Beyazsakal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık