Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zaman ki gibi boş yorum yapmışsın. Trollemeye devam bunun gibiler yüzünden siteye girmiyorum zaten.

Mihawk Shanks'a diyor ki ben tek kollu birisi ile düello etmem. Her çeviride aynısı geçiyor.

Shanks kolunu 12 sene evvel kaybetmiş. O olay ise Shanks Yonko olduktan 4 sene sonra gerçekleşiyor. Bu adamlar 12 sene boyunca düello etmemişler. 8 sene sonra da Shanks Yonko olmuş. Bunları öğrenmeden boş boş mihawk fanatikliği yapma.
Benim yüzümden değil de bir yerlerde barınamadığın için olmasın? Bir de her yerde böyle konuşma çok pis döverler seni.

Ayrıca, bahsettiğimiz konuşmadan önce, Shanks ve Mihawk, Shanks'ın kolu koptuktan sonra karşılaşmış. Dövüşmüş olma ihtimali de dövüşmemiş olma ihtimali de var. Tek bir cümle üzerinden ortada kesin bir bilgi varmış gibi konuşamazsın.

Mihawk-u savunmak bana çok mantıksız geliyor vista jozu bu karakterler karşısında gücünü gördük marco jozu vista bunlar karasakala kaybetmiş insanlar karasakalın ödül 2.350 bunlardan yola çıkarsak mihawk en fazla 2.5 milyar çıkar mihawk şuan shanks-ın karşısına çıksa kid gibi kolunu kaptırır bunun aksinin çıkması için mihawk-un marinefordta öylesine boşa kılıç salladığı iş yapıyor gibi davrandığının ortaya çıkması lazım ama çok ciddi duruyordu sanmıyorum öyle çıkacağını

Kimse de demiyor ki yonkou kavramı yeni olabilir falan. Zira önceki jenerasyonda hiç yonkou diye bişi duymadık. Shanks illa birinin yerine geçti diye bişi yok.

Benim yüzümden değil de bir yerlerde barınamadığın için olmasın? Bir de her yerde böyle konuşma çok pis döverler seni.

Ayrıca, bahsettiğimiz konuşmadan önce, Shanks ve Mihawk, Shanks'ın kolu koptuktan sonra karşılaşmış. Dövüşmüş olma ihtimali de dövüşmemiş olma ihtimali de var. Tek bir cümle üzerinden ortada kesin bir bilgi varmış gibi konuşamazsın.
Hakkaten algıda sıkıntın var, başka arkadaşlar izah etsin bari buna.

Adam diyor ki tek kollular ile dövüşmem. Shanks kolu kaybedeli 10 sene olmuş, Yonko ise kolu kaybettikten 6 sene sonra olmuş.

Mihawk ile Shanks en son düello ettiğinde Shanks'ın iki kolu varmış, bu düello o kadar eskiymiş ki WB bile çok eski diye bahsediyor. Burada senin gibi mihawk zoro fanboyları Shanks o zamanlar Yonko'ydu işte mihawk bakın dövüşmüş onunla diyorlardı. Bizim dediğimiz çıktı, yani Shanks ile mihawk dövüşürken Shanks'ın Yonko ile yakından uzaktan alakası yokmuş. Ondan sonra da zaten kimsenin bir düellodan bahsettiği yok, tam tersine mihawk tek kollu biri ile düello etmem diyor.

Hakkaten sana başka şeylerde söylerdim de değmezsin o yüzden burada bırakıyorum.

Bu yazdiklarin sadece senin düşüncen ve yorumun.

Wb ve Roger yanyana çizilip "İki kral" diye yaziyor mangaka. 38 sene önce olmuş bir savaş için "Wb meyve yememişti şu güçlü değildir" falan diyorsun öyle olmasa bile ne fark eder? Roger da zirvesinde değil adam o olaydan kaç sene sonra KK oluyor vb. fakat o zaman diyorlar "Roger'in en güçlü düşmaniydi " diye böyle bir düşmana ve tayfasina karsi Roger ve Garp ikisi kazanamaz ki tayfanin geri kalani söylenmiyor bile 3-4 kişi dışında.
Emir kazanamaz diyonda adamlar kazanmış işte :D Sana göre nasıl kazandılar? Mangada açıklanan bilgi belli, Roger ve Garp yendi diyor. Goroseiler devreye girdi demiyor. Goroseiler ve ya im girse Roger'e gerek kalmadan yenerler zaten. Bu yazdıklarında senin düşüncen oluyor o zaman :D

Garp'ın soyuda baya güçlü Kendi hayvan, oğlu ayrı hayvan, torunu da korsan kral olacak o da hayvan. Bu da demek oluyorki beyazbıyığın oğluda çok güçlü çıkacak. Eğer Teachde şebeğin oğluysa soy faktörü baya baya önem kazanır seride.

Hakkaten algıda sıkıntın var, başka arkadaşlar izah etsin bari buna.

Adam diyor ki tek kollular ile dövüşmem. Shanks kolu kaybedeli 10 sene olmuş, Yonko ise kolu kaybettikten 6 sene sonra olmuş.

Mihawk ile Shanks en son düello ettiğinde Shanks'ın iki kolu varmış, bu düello o kadar eskiymiş ki WB bile çok eski diye bahsediyor. Burada senin gibi mihawk zoro fanboyları Shanks o zamanlar Yonko'ydu işte mihawk bakın dövüşmüş onunla diyorlardı. Bizim dediğimiz çıktı, yani Shanks ile mihawk dövüşürken Shanks'ın Yonko ile yakından uzaktan alakası yokmuş. Ondan sonra da zaten kimsenin bir düellodan bahsettiği yok, tam tersine mihawk tek kollu biri ile düello etmem diyor.

Hakkaten sana başka şeylerde söylerdim de değmezsin o yüzden burada bırakıyorum.
Forumda gerçek hayatta karşılaşıp op konuşmak istedğim tek kişisin dostum. Görmek istiyorum, klavyen yokken nasıl konuşuyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık