Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelmesen olmazdı.

Bahsettiğin konuşma Shanks imparator olduktan 4 yıl sonra gerçekleşiyor. Shanks, Mihawk'ı dövüşmeyemi geldin diyerek karşılıyor ve konuşmanın devamında anlaşılıyor ki bu iki adam Shanks'ın kolu koptuktan sonra da karşılaşmış. O günmü Karar veriyor Mihawk, tek kollu bir adamla dövüşmemeye?
Her zaman ki gibi boş yorum yapmışsın. Trollemeye devam bunun gibiler yüzünden siteye girmiyorum zaten.

Mihawk Shanks'a diyor ki ben tek kollu birisi ile düello etmem. Her çeviride aynısı geçiyor.

Shanks kolunu 12 sene evvel kaybetmiş. Bu adamlar 12 sene boyunca düello etmemişler. Ondan 8 sene evvel de Shanks Yonko olmuş. Bunları öğrenmeden boş boş mihawk fanatikliği yapma.

Arkadaşlar sanırım geçen yaptığım tahmin doğru çıkacak.Hawkins Luffylere "bu ülkeyi gölgelerden kimin yönettiğini biliyor musun" diye sormuştu . Ayrıca BM ve kaido anında ittifak oldular.Son olarak sengoku son karede bu ekibin wanoda buluşmaları normal değil demişti.Ben derim ki Lurking Legend Rox Expec in kendisi ve şuan Wanoda bir yerde olabilir.Savas bitti derken Rox meydana çıkar ve 5 elder star shanksin tayfasiyla wanoda ittifak yapıp Rox ile kapışır.Tabi sadece teori

Hancock'u yenip yenemeyeceği bile şaibeli olan bir karakter, şu an İmparator indirmek için yol çıkmış Luffy'nin rakibi mi olacak yani? Sözüm yok.
Üzücü bir durum ama öyle duruyor smoker çok kaliteli bir karakter ama gücü bir türlü tatmin etmedi bizimkiler luffy filan çok hızlı güçlenince smoker geri kaldı coby ise ince ince o hissiyatı veriyor

''I don't challenge one armed hasbeens.''

Bu genel bir söylem, tek kollulara meydan okumam diyor. Genel olarak.

-Shanks kolunu kaybedeli 10 sene olmuş.
-Shanks bu olaydan 4 sene evvel Yonko olmuş.

Adamların gözünü öyle bir zoro mihawk fanatikliği bürümüş ki bunu bile algılayamayan var. o_O

Coby'i madem rakip yapacaktınız Ace'in meyveyi verseydiniz Sabo'ya verene kadar. Coby The Fist olursa kafayı yerim. Coby the Hero Garp'ın yan sanayisi yapacaklar kolsuzu.

Coby'i madem rakip yapacaktınız Ace'in meyveyi verseydiniz Sabo'ya verene kadar. Coby The Fist olursa kafayı yerim. Coby the Hero Garp'ın yan sanayisi yapacaklar kolsuzu.
Korkma dostum öyle bir şey olmaz. Koby anca Aokiji'nin falan yerini doldurur. Onu da seri bitince yapılacak bir zaman atlamasıyla görürüz herhalde. Denizcilerden yeni bir Garp daha çıkmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık