Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle tarihi bir sayının sonunda, Momonosuke'nin pek kıymetli babası Oden'in bahsinin geçmesi ve bölümün bu şekilde bitmesi de ayrı bir güzel oldu. Zamanda yolculuk yapan Toki annemizin bile gönlünü kaptırıp ondan daha iyi bir erkek bulamayacağını anlayarak yanında olmayı seçtiği, Roger ve Beyaz Bıyık'ın kalbini çalan Oden nasıl bir adam acaba. Oden'in veliahtı Momonosuke'nin ise nasıl bir canavara dönüşeceğini düşündükçe sabırsızlanıyor insan.

Raftel ile ilgili olabilir. Oden ile Wb'nin arasında sanmıyorum baba-oğul ilişkisi olsun. Oden sırd denize açılmak için onun gemisinde bulunmuştur.
Tümen komutanı olmasi ve WBnin tayfadaki muttefike bile oğlum demesi. Oden niye farklı olsun ya? Denize açılma sebeple bile gelse WB oğlum der.

Izo'nun da daimyosonun oğlu tayfada idi. Bak o da var.

Böyle tarihi bir sayının sonunda, Momonosuke'nin pek kıymetli babası Oden'in bahsinin geçmesi ve bölümün bu şekilde bitmesi de ayrı bir güzel oldu. Zamanda yolculuk yapan Toki annemizin bile gönlünü kaptırıp ondan daha iyi bir erkek bulamayacağını anlayarak yanında olmayı seçtiği, Roger ve Beyaz Bıyık'ın kalbini çalan Oden nasıl bir adam acaba. Oden'in veliahtı Momonosuke'nin ise nasıl bir canavara dönüşeceğini düşündükçe sabırsızlanıyor insan.
Oden baya ilgi çekici birisi. Toki ile tanışmasından tut, Roger ve Wb ile yaşadığı maceraları işlemesini bekliyoruz Oda'nın...

Tümen komutanı olmasi ve WBnin tayfadaki muttefike bile oğlum demesi. Oden niye farklı olsun ya? Denize açılma sebeple bile gelse WB oğlum der.

Izo'nun da daimyosonun oğlu tayfada idi. Bak o da var.
Wb oğlum der de Oden neden baba olarak görsün? Öyle bir şeye ihtiyacı yok. Bide karakterinden hiç öyle hava almadım ben.

Izo kısmını anlamadım. :D Hangi Daimyo idi o?

Wb oğlum der de Oden neden baba olarak görsün? Öyle bir şeye ihtiyacı yok. Bide karakterinden hiç öyle hava almadım ben.

Izo kısmını anlamadım. :D Hangi Daimyo idi o?
Sukiyakinin oğlu Oden ile aynı tayfada işte :D Izo da gelir belki. Shogun diyecektim pardon

Oden bazlı değil de WB bazlı düşündüm. :D

Kaido ve Big mom ın şimdiki kadar güçlü olmadığını Sengoku söyledi.

Roger ve Garp'ın o kadar güçlü olmadığını kim söyledi? Öyle bir şey geçmedi, o tarafını kendin yazıp kendin oynamışsın.
He yani roger ve garp o zaman da yonkou seviyesiydi? Oldu. 2 tane yonkou 1 adamı indirmek için birleşti he?

Eskiden beri hem Dünya Hükümeti hem de korsanlar saldırıyormuş. Bunu Wano'nun altın diyarı olarak anılmasına bağlanıyordu. Bundan fazlası çıkacak gibi. Bir fikrin var mı? Benim aklıma ilk Poneglyph ve Kozuki ailesi geliyor.
Hiçbir yorum yapamıyorum.

Oden konusunda aklıma şöyle bir durum geldi. Toki, büyük ihtimalle dokunmadan insanları geleceğe gönderiyor. Uşakları geleceğe gönderirken, Oden'i de göndermiş olabilir. Bana göre meyve ile geleceğe gönderirken, farklı bir mekana da göndermeli. Çünkü gelecekte orada bir bina falan olursa, adam duvarın içinde mı doğacak? Toki, Oden'i başka bir yere gönderdi. Oden şu an memleketine geri dönmeye çalışıyor. Crocus ile icen kişi de o.

Bence oden öldü dünya hükümetinin işlenmiş deniztaşı almak ve yokai insanları artık nelerse onları deney ürünü olarak kullanmak gibi gizli bir çıkarı vardır kaido-nun istediğini yapmasına izin veriyorlar ve wanodaki olayları saklıyorlar cp-0 sayesinde
Sengoku oden-in öldüğünü bilmiyor oluşu kılıç timiyle bir gram alakası olmadığından olabilir belkide bazı kişiler biliyordur oden-in ölümü saklanıyordur orochi oden-in ölümünü gözlerimle gördüm diyordu yalan söylemiyordur herhalde çok garip yaa yaşıyorsa filan ortalık çok kızışacak

Garp ile Smoker arasındaki benzerlikler giderek artıyor. Garp, Roger ile omuz omuza mücadele ederek Rocks'u yenmiş, ama sonrasında Roger'ın gitmesine izin vermiş. Çok daha sonra da Roger'ı yakalamak için onun peşine düşmüş.

Bunun aynısı Punk Hazard'da oldu. Smoker ortak bir düşmana karşı Luffy ve Law ile birlik oldu. Olaylar çözüldükten sonra da gitmelerine izin verdi. Gücü yetmezdi diyecek arkadaşlar olacaktır. Smoker kolayca karargahtan destek isteyebilirdi, takviye kuvvet de hemen gelirdi. Zira Punk Hazard, Yeni Marineford:un dibinde sayılır. Smoker'ın tekrardan Luffy'nin peşine düşeceğini söylemeye gerek yok.

Garp ile Smoker arasındaki benzerlikler giderek artıyor. Garp, Roger ile omuz omuza mücadele ederek Rocks'u yenmiş, ama sonrasında Roger'ın gitmesine izin vermiş. Çok daha sonra da Roger'ı yakalamak için onun peşine düşmüş.

Bunun aynısı Punk Hazard'da oldu. Smoker ortak bir düşmana karşı Luffy ve Law ile birlik oldu. Olaylar çözüldükten sonra da gitmelerine izin verdi. Gücü yetmezdi diyecek arkadaşlar olacaktır. Smoker kolayca karargahtan destek isteyebilirdi, takviye kuvvet de hemen gelirdi. Zira Punk Hazard, Yeni Marineford:un dibinde sayılır. Smoker'ın tekrardan Luffy'nin peşine düşeceğini söylemeye gerek yok.
Smoker'a da kutsal ejder korutturmaz umarım. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık