Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk creepy bir hava vermiş. Benim anlamadığım buna niye saldırıyorlar? Demek ki shichibukai olmadan önce suçluymuş. Mihawk'ı korsan olarak görmeyenler yanıldı yani. Acaba neden Yonko olamadı da gitti shichibukai oldu?
Kontenjan yokmuş alımlar da bir süre kapanmış.

Mihawk, korsan olmasa da onu yakalamak isteyebilirler. Çünkü Shanks'in dostu ve ona katılacağını düşünebilirler. Veya shichi olduğunda öğrendiği bazı sırlar olabilir. Susturmak isteyebilirler. Sıkıntı şu ki, Mihawk daha önce kovalanmış. Denizciler sadece korsanları kovalamıyor. Yani korsan çıkmama ihtimali var. Belki de eskiden devrimciydi bilemiyoruz. Veya en güçlü kılıç ustası olma yolunda bir denizci ile dövüşüp onu yendiği için suçlu konumuna düşmüş ve daha sonra shichi olmuş olabilir. Belki bogartı indirdi bir süre sonra en güçlü kılıç ustası oldu. Denizciler de shichi olursan suçunu yok sayarız dedi. Shichilikten atılınca da denizciler hesabını sormaya geldiler. Her ne olursa olsun, bu kadar güçlü bir adam shanksin dostuyken boş bırakılamaz diye düşünmüş de olabilirler. Ben mihawka saldıracaklarını düşünmüyor tam tersine başka bir iş teklifinde bulunurlar diye düşünüyordum ama farklı oldu. İş teklifine bu kadar çok gemi ile gidilmez. Tek gemi olsa belki konuşmaya gidiyorlar derdim de belli ki öldürmek niyetindeler.

Mihawk creepy bir hava vermiş. Benim anlamadığım buna niye saldırıyorlar? Demek ki shichibukai olmadan önce suçluymuş. Mihawk'ı korsan olarak görmeyenler yanıldı yani. Acaba neden Yonko olamadı da gitti shichibukai oldu?
Umrunda değil çunkü belli ki. Tayfasız yeni dünyada geziyor adam hem de küçücük bir kayıkla.

Coby, rosa ekibine eskortluk yaparken nasıl 1 2 günde 2 rütbe atladı diye sorgulamiyor muyuz? :gamyon:
Aynen.Oda Coby konusunda resmen saçmalıyor.Hadi Luffy korsan seviye olarak gelişim hızıyla basamakları hızlı tırmanabilir kuralsız denizlerde.Ama bir denizci ne kadar güçlenirse güçlensin hiyerarşide birden öyle kademe atlayamaz.Oldu olacak direk filo amirali yapsın kobiciği. :S Yahu gençken Koramiral tekleyen Kuzan bile kaç yaşındayken hala koramiraldi.Amiral olması yaş almasıyla ancak mümkün oluyor.Sadece güce bakmıyor yani denizcilerde.Ancak bu gidişle luffy gibi 25 yaşına gelmeden amiral olacak Coby.Saçma yani iki günde dikilen apartmanlara benziyor yaptığı.

MuzluYulafEzmesi

Aynen.Oda Coby konusunda resmen saçmalıyor.Hadi Luffy korsan seviye olarak gelişim hızıyla basamakları hızlı tırmanabilir kuralsız denizlerde.Ama bir denizci ne kadar güçlenirse güçlensin hiyerarşide birden öyle kademe atlayamaz.Oldu olacak direk filo amirali yapsın kobiciği. :S Yahu gençken Koramiral tekleyen Kuzan bile kaç yaşındayken hala koramiraldi.Amiral olması yaş almasıyla ancak mümkün oluyor.Sadece güce bakmıyor yani denizcilerde.Ancak bu gidişle luffy gibi 25 yaşına gelmeden amiral olacak Coby.Saçma yani iki günde dikilen apartmanlara benziyor yaptığı.
Ana karakterden daha çok ana karakter torpili var adamda :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık