Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4lü luffyi ölümün kıyısın getirecek hemde bunu yapcak kişi coby
Hiç sanmıyorum. Deniz savaşında belki ama karada Sanji ile denk olur seri sonu. Über bi meyve yemezse tabi.
Kaido dövüşünün hemen üstüne gelsin de zaten ölümün kıyısındaki Luffy ile kapışıp hevesini alıp züktürüp gitsin sonra. Boşa yer kaplıyor mangada.
Şaka bir yana Coby'nin amiral olması bana yılların dövüşçüsü korsanı Franky ve Brook'a hakaret olarak geliyor. :( Sanji ile benzer seviyelerde olduğunu düşünmek. :/

Şaka bir yana Coby'nin amiral olması bana yılların dövüşçüsü korsanı Franky ve Brook'a hakaret olarak geliyor. :( Sanji ile benzer seviyelerde olduğunu düşünmek. :/
Hırsı döver bizim avanak bunakları. 2 yıl konserlerde para kırdı anca Brook. Franky desen Vegapunk'un ilk hayalini gerçekleştirmekle yetindi. :(

Franky sonraları muhakkak power up alacaktır.Tek tek tüm karakterler power up alacak.Zoro ve sanji aldı.Luffy de aldı.Nami Koca Ana dan bulutu alarak aldı.Sıra diğerlerinde.

Evet, Sakazuki abazaysa ve Hancock'tan etkileniyorsa Mero Mero Merrow saldırısına maruz kaldığında taş olmalı.
Luffynin kullandığı ileri haki ile savunma yaparsa taş olmaz. Logialar da bence taş olamaz. Adamın içinden geçer gider o saldırı diye düşünüyorum. Bunun yanında gelen saldırıyı akainu magma yumruğu ile durdurur ama magmanın bir kısmı sertleşebilir. Magma biraz yoğun taşlaşma ihtimali var desek bile tam taşlaşmadan akainu yumruğunu geri çeker. Veya kolunu orada bırakır falan. Bence şehvet duyan bazı karakterler bu meyveye karşı koyabilir. Momonga bir yöntem uydurdu ama o halde dövüşebilir mi? Pek sanmam. Zaten taşlaşmayı durdurur. Bunun yanında Zoro gibi uzaktan slash atan ciddi güçlü ve hızlı karakterler boa ile top gibi oynar. O saldırıdan sıyrılır. Veya gözünü kapatan veya gözlem hakisi güçlü olan Fuji, katakuri gibi karakterler de boaya şehvet duysa da onunla pek ala dövüşebilir.

Bakalım ileride netleşir bu konu da.

Mihawk creepy bir hava vermiş. Benim anlamadığım buna niye saldırıyorlar? Demek ki shichibukai olmadan önce suçluymuş. Mihawk'ı korsan olarak görmeyenler yanıldı yani. Acaba neden Yonko olamadı da gitti shichibukai oldu?

Hancockun taş yapma mevzusu punk hazardda aokijinin doflamingoyu komple buz yapmasından farksız bir durum. Güçlü kişileri çok etkileyecegini zannetmiyorum doflamingo mesela buzdan kurtulmuştu sakazuki hancocktan etkilense bile onda işleyeceğini düşünmüyorum

Mihawk creepy bir hava vermiş. Benim anlamadığım buna niye saldırıyorlar? Demek ki shichibukai olmadan önce suçluymuş. Mihawk'ı korsan olarak görmeyenler yanıldı yani. Acaba neden Yonko olamadı da gitti shichibukai oldu?
Yonkou olmak istemedi. Ayrıca sosyal becerileri çok düşük, kendine arkadaş yapamadı. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık