Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ryumanın bedeninde Brookun gölgesi vardı. Yaşamayan birinin gölgesini alamazsın. Gölge almanın birinci şartı yaşıyor olması. O gölgeyi ölü bedene koyup ondan geri alabilirsin. Öyle olmasa, Moria Ryuma'nın cesedinin gölgesini alır Ryuma'ya koyardı. Bence bu Ryuma'nın hoşuna gitmezdi. Düşün yani seni sana soksalar hoşuna gider mi :D
Hmm çok mantıksız konuşmuşum :D Gölge almanın birinci şartı yaşıyor olması dedin peki Moria ondan güçlü birisinin gölgesini alabilir mi ? Mesela Kaido'nun gölgesini.

Toki eskiden Ryumanın karısıymış. Ryumanın hayatının sonuna doğru bir çocukları olmuş. Ryuma ölünce Toki çocukla beraber 400 yıl sonraya gelmiş. Bir anda ortaya çıkınca insanlar ona büyücü gözüyle bakmışlar ve dışlamışlar. Odenle tanışmadan önce kendi canına kıymaya karar vermiş. Ama çocuğa kıyamamış ve onu geleceğe göndermiş. Tam kıyacakken canına Oden onun hayatını kurtarmış. Evlenmişler Momo ve hyori diye çocukları olmuş. Toki, geleceğe gönderdiklerini geri getiremiyormuş. Gelecekte 6 yıl kadar sonra Kaido gelip odeni falan öldürmüş. O sırada geçmişten gelen ve daha bebek olan Toki'nin ve Ryuma'nın çocuğunu bir adam alıp shimotsuki köyüne götürmüş.

Alın size senaryo. Zoro'yu Ryuma'nın oğlu yaptım.
Oda Türk sinemasına da el atmışsa bu senaryo tutar :oleyo:

1-2 arkadaşın dediği gibi Bb, WCI'ya gider ve BM adadan giderse Kaido'yla yapılan ittifakın içeriği boş olur. Sadece tansiyonu yükseltmek için yapılmış bir ittifak olur bu. Sizce mantıklı mı ? Değil. Bu ittifakın içinin boş olması için Kaido'nun dediğinin de boş olması lazım. Kaido Dünyanın gördüğü en büyük savaş dedi mi ? Dedi. Bu yüzden ittifak boş çıkmaz bence. Hee Bb yine WCI'ya gidip Kata'yı indirip orda meyve partisi yapabilir. Ama Bm gitmez oraya.

Denizciler, Devrimciler kim varsa alayı gelecek Wano'ya.

Üye silindi 1004

Bir tek onun gelgitleri de olmayacak, galiba ona bir şeyler yedirip Kaido'yla dövüştürürler Linlin formuna geçer diye düşünüyorum.

Yani aslında Kaido artı kendi tayfası ve Bigmom tayfası vs Linlin+Bizimkiler olacak.
Artık Sanji gözyaşlarıyla yaptığı pastayı mı yedirir? Yoksa başka bir şey mi? Yapar bilemem. Fakat dediğin baya makul diğer türlü işin içinden çıkılmayacak gibi. Dışarının desteği olmazsa bu iş yaş. Ki dışarıdan destek arkı iyice uzatır sıkıcı hale getirir. Onun yerine Big Mom delirip Kaido’ya girse daha makul olur.

Luffy'ciğim artık Come Yonkou değil. Come yonkous oldu o. Artık Snake man mi yaparsın yoksa Running Man mi bilemiyorum dua et yanında Zoro gibi bir adam var. :ehe::a:

Three, two, one, zero
Başladı countdown, sona kalan hero
Köpürürsün blub, blub, blub
Burası merkez Yonkou Kulüp hahahaha :D
Bunları söyledik. Biz bunlardan bahsettik adlı bir konu bekliyorum senden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık