Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kılıç olayını abarttınız.Zoro mağazadayken kılıç alıcakken elindeki değerli hatır kılıcı vericekti ne çabuk unutmuşsunuz bence siz zoroyu tanıyamamışsınız herşey yerinde.

Dünya'yı feth etmekteki amaç tam olarak ne olabilir ki? Dünya hükümetinin pisliklerini mi biliyorlar acaba?

Ryuma'nın seviyesini az çok kılıcına verilen değerden anlayabiliriz. Oden gibi kuvvetle muhtemel sağ kol üstü bir adamın kılıcının bile Ryuma karşısında değeri yok.

İki ihtimal var görünürde. Ya Totland'e saldırı olacak ve Bigmom gidecek ya da denizciler Wano'ya gelecek. Başka bir ihtimal varsa da benim aklıma gelmedi.

En azından hemen verme nedenini açıklasaydı misal
Zoro :son savaştan önce güce ihtiyacımız var dese
Oda bize iki kelimeyi fazla görüyor sonra da millet galeyana geliyor agshshs

Ama işte ilk okuyunca insan zoro bunun nasıl yaparsın diye de düşünmüyor değil uzun süreli takipçi olmayınca akla gelen ilk zoroya bunun yakışmadığı oluyor.
Öyle düşünülmesi yine gereksiz. Ryuma kılıcı verirken "Kılıcım artık sana emanet, ona iyi bak" tarzında bir şey demiyor ki. "Kılıç artık sana hizmet edecek" tarzında bir şey diyor. Normalde kılıç Wano'ya ait, ancak sahibi bir şekilde dirilip kendi isteği ile kılıcı verdiği için, doğal olarak kılıcın yeni sahibi Zoro oluyor.

WG+Shanks vs BM+Kaido olsa ve Devrimciler yeni devletler kurtarıp güçlense ve BB de bu karmaşada tüm yeni dünyayı karanlığa boğsa sonra da bizimki BByi indirip peşine gidip sırasıyla hepsini tokatlasa güzel olurdu ama Kaidoyu bu arc deşmezseler Odayı Japonya’dan atarlar bunca olaydan sonra.

Ben kilic degisimini sikinti olarak görmüyorum. Kuina'nin kilici haric digerlerini degistirebilir. Ryuma'nin kilicini degistirmesinin altini doldurursa niye degismesin? Ki Ryuma:nin mezarina gidince bir sey olabilir kilicla ilgili.
Kilic Wano icin cok buyuk onem tasiyor, Zoro'da bunu anlayip degistirebilir. Zoro vahsi bir adam ama yeri geldiginde duygusal veya farkli davranabiliyor. Kutsal ejderi indiricekken olay kapandiktan sonra Kutsal Ejder'in silahla vurdugu adami tasiyip hastane aramadi mi bu adam?

Herkes kılıca odaklandı, diğer şeyler hiç konuşulmuyor. Hitetsu'nun beklediği kişinin Zoro'dan başkası olabileceğini düşünen var mı? Bence Zoro'yu bekliyor -kim olduğunu bilmese bile,- ama ne zaman görecek ve anlayacak; merak konusu. Zoro dışında kimi bekliyor olabilir, bilemiyorum.
Bence Hitetsuyla Zoro konusursa ve gecmieini, gucunu öğrenirse bekledigi kisi olsugunu dusunebilir Zoro'nun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık