Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hitetsu-nun beklediği kişi hakkında aklıma birisi geldi hatırlarsanız 9 kın-ın gençliği gösterilmişti yasu-nun önünde duruyorlardı orda beyazsakalın tayfasındaki samuraya benzeyen birisi vardı bence o kişi hitetsu-nun beklediği kişi çıkabilir ama o tabanca kullanıyordu bilmiyorum kılıç onun çıkarmı sadece bir tahmin
9 kın gençlik hallerine bakınca denjiro-nun pis gülüşünü görüyoruz kyoshiro ile aynı gülümsemeye sahip denjiro=kyoshiro olayını destekleyen bir görsel

Peki Zoro Wadoyu değişsin diyenlere ne diyorsun bremin? :) Geçen hafta baya direttiler bu mevzuda.
Wado bizim kirmizi cizgimizdir biremin. :D Degismemelidir cunku onunla arasinda ciddi bir bag var. Oda efendi gelir alt yapisini oluşturur, Kuina ölmemiştir kilicini geri ister vs isin rengi değişir (cok uc ornek biremin, anca bu sekilde kilici verebilir acisindan soyledim).
Bu gibi uc ornek disinda baska turlu degismemelidir reyiz.

Eğer birisini bekliyorsa, beklediği kişiyi anlamasını sağlayacak bir göstergesi vardır. Bu 3 kılıç stili olabilir, daha spesifik olarak Sandai Kitetsu olabilir vs. bu tarz bir şey olması daha mantıklı olur.
Katılıyorum sana, dedigin gibi uc kilic olur vs bir gostergesi vardir anlasilmasi icin.

O değil BM tayfası kalabalık deniyordu.BM'nin tayfası kalabalık ise Kaido'nun tayfası ne oluyor acaba :D Kaido,yıkımcılar,uçan altılı,kolcular,headlinerlar,3 tane nova,Orochi ve adamları vs... diye gidiyor liste.

Shusui ulusal hazine ama adanın kaderini belirleyecek bir savaş var kawamatsu ne dedi bu savaşta kılıçların yardımlarına ihtiyacımız var diyor shusui gibi kaliteli sağlam bir kılıcı mezarına bırakıp savaşa gitmek kadar saçma ters bir durum olamaz orda zoro akıllı olsa bu savaşta size yardım etmemi istemiyorsanız alın shusui mezarına götürün demesi lazım garip bir durum

Çok önceden hiyori zoro ve killer-ın dövüşünü izlerken zoro-nun 3 kılıç tekniğine şaşırmıştı bende toki hiyori-ye 3 kılıç kullanan adama yardım et gibisinden bir kehanet söylemiş olabilir mi diye düşünmüştüm acaba bu zoro-ya bu kadar baskı yapması babasının kılıcını vermek istemesi bir anda ortadan kaybolması filan toki-nin bir kehaneti olabilir mi
kim bilir nasıl boş yaptım varya :flaugh:
Zoro kılıcı bırakmasının en doğru cevabını vermişim duygusal davranmalı halka saygı göstermeli filan deniyor biraz düşünün kawamatsu dediki kılıçların gücüne ihtiyacımız var savaşı kaybedersek halk sonsuza kadar fakir zor durumda kalacak ama shusui gibi kaliteli kılıç mezarına yollanıyor bence oda hiyori-nin omuzlarına bir kehanet yükledi 3 kılıç kullanan adam bunu duyunca kız çok şaşırmıştı geçen bölüm shusui zoro-da olduğunu duyunca daha çok şaşırdı şimdide garip bir baskı yapıyor babasının kılıcını verecekmiş oymuş buymuş oda %100 bir şey planladı zoro hiyori ilişkisi için bunun için shusui bırakıldı kim bilir ne bilmiyorum ilerde görürüz belkide shusui başkasının kullanması gerekiyordur bakalım ne çıkacak

Birisi bir anket açsın yahu, denjiro kim diye. Bu kadar adam kyoshiroyu gördüğü halde hyori de gördüğü halde kimse onun denjiro olduğunu düşünmediğine göre bu adamın olmama ihtimali var. Ayrıca bu insanlar momoya falan diz çöken insanlar denjiro hyoriyi kesmez orochiyi keser hyoriyi alıp kaçardı oradan bence.

Birisi bir anket açsın yahu, denjiro kim diye. Bu kadar adam kyoshiroyu gördüğü halde hyori de gördüğü halde kimse onun denjiro olduğunu düşünmediğine göre bu adamın olmama ihtimali var. Ayrıca bu insanlar momoya falan diz çöken insanlar denjiro hyoriyi kesmez orochiyi keser hyoriyi alıp kaçardı oradan bence.
Onu gören adamlar kim 9 kından kimse görmedi ashura biliyorsa biliyordur o kadar hiyori-de bu adam denjiro diye bas bas bağırmaz herhalde belkide içerdeki tek adamımız ajanımız olan denjiro hiyori ile kaçarsa 20 yıldır bekleyen halka küfür etmiş olurlar

Bu adayı anca WB fethedebilir. O zorlanır biraz. Bizim tayfanın hiç şansı yok. Destek lazım.

Jinbei'nin acil gelmesi lazım, Big Mom'u o tutar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık