Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben kilic degisimini sikinti olarak görmüyorum. Kuina'nin kilici haric digerlerini degistirebilir. Ryuma'nin kilicini degistirmesinin altini doldurursa niye degismesin? Ki Ryuma:nin mezarina gidince bir sey olabilir kilicla ilgili.
Kilic Wano icin cok buyuk onem tasiyor, Zoro'da bunu anlayip degistirebilir. Zoro vahsi bir adam ama yeri geldiginde duygusal veya farkli davranabiliyor. Kutsal ejderi indiricekken olay kapandiktan sonra Kutsal Ejder'in silahla vurdugu adami tasiyip hastane aramadi mi bu adam?
Peki Zoro Wadoyu değişsin diyenlere ne diyorsun bremin? :) Geçen hafta baya direttiler bu mevzuda.

Bence Hitetsuyla Zoro konusursa ve gecmieini, gucunu öğrenirse bekledigi kisi olsugunu dusunebilir Zoro'nun.
Eğer birisini bekliyorsa, beklediği kişiyi anlamasını sağlayacak bir göstergesi vardır. Bu 3 kılıç stili olabilir, daha spesifik olarak Sandai Kitetsu olabilir vs. bu tarz bir şey olması daha mantıklı olur.

Bu bölümden sonra hyoriyi göstermesi lazım. Şuan nerede bekliyor? Shusui mezarda mı yoksa o kılıçların olduğu yerde mi? Zoro son savaştan önce kaido ile dövüşmek için bir sebebe ihtiyacı var manevi yönden. Adamın tek sebebi yok şuan. Onane yani. Adam yasue sebebi ile orochiye bilendi. E kaido? Zoro geçmişini öğrenmeli savaştan önce. Wanonun kendi ülkesi olduğunu bilirse durum onun için çok değişecek.

Bu bölümden sonra hyoriyi göstermesi lazım. Şuan nerede bekliyor? Shusui mezarda mı yoksa o kılıçların olduğu yerde mi? Zoro son savaştan önce kaido ile dövüşmek için bir sebebe ihtiyacı var manevi yönden. Adamın tek sebebi yok şuan. Onane yani. Adam yasue sebebi ile orochiye bilendi. E kaido? Zoro geçmişini öğrenmeli savaştan önce. Wanonun kendi ülkesi olduğunu bilirse durum onun için çok değişecek.
Sebebe ihtiyacı var mi?
Kaptanı gidiyoruz dedim mi iş bitmiştir.
Luffyler ittifakı kurdu isterse Zoro köyün prensesi çıksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık