Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soru basit. Wado gidecek yerine en iyi 12den lanetli shodai kitetsu gelecek. Kim kabul eder? Valla ben koşarak atlarım.

Bakın şimdi, Zoronun ateşli kılıç istemesi var. Enma buna uygun. Zoronun karakterine uygun. Zoro için şeytan canavar aura falan deniyor kitetsu karakterine uygun. Ulan wadonun anısından başka nesi Zoro ile ilgili? Bir tek dayanıklı olduğu için Zoro gibi dayanıklı deriz. Zoro dayanıklılık iradesini o kılıçtan alıyor mu diyeceğiz?

Sözünü tutmak zorunda değil gücü yetmez kaybeder, bile isteye kaybedecek değil ya, ne yapalım yani ? Ama burada bile isteye Wado'nun bırakılmasından bahsedenler var, o kılıç diğerleriyle aynı standartları taşımıyor diye bir üst kılıca geçecekse bu karakterine yakışmaz. Adam Silkroad oynamıyor sonuçta :oleyo2:
Kaptanina soz veriyor :D Onuruma yakistiramazdim ben. Degeri icime de atabilirim. Nesneye degeri bagimli edip Nesneye zarar geldigi veya feda etmem gerektigi zaman en azindan pisman olmazdim. Amacima elbet zarar verecek ben niye Degerimin amacimin onune cikmasina izin vereyim?

Soru basit. Wado gidecek yerine en iyi 12den lanetli shodai kitetsu gelecek. Kim kabul eder? Valla ben koşarak atlarım.

Bakın şimdi, Zoronun ateşli kılıç istemesi var. Enma buna uygun. Zoronun karakterine uygun. Zoro için şeytan canavar aura falan deniyor kitetsu karakterine uygun. Ulan wadonun anısından başka nesi Zoro ile ilgili? Bir tek dayanıklı olduğu için Zoro gibi dayanıklı deriz. Zoro dayanıklılık iradesini o kılıçtan alıyor mu diyeceğiz?
Anında redderim. Kuroronun dediği gibi. Item dizmiyoruz

Zoro'yu bu kılıcı kullanırken gördüğümde benim aklıma Kuina'ya duyduğu sevgi ve en iyi kılıç ustası olmak konusundaki azmi geliyor. Bence Zoro'nun imza kılıcı, şeytan meytan dalgalarından ziyade bu yönlerine vurgu yapan Wado Ichimonji olmalı.

Bence Ryuma'nın Hazan Suyu'na olduğu gibi, Roronoa Zoro'nun Wado Ichimonji'si de sayısız dövüşün ardından kararıp black blade olacak. Böylece Zoro Kuina'ya verdiği sözü, hem kendi en iyi kılıç ustası olarak, hem de Kuina'nın kılıcını en güçlü kılıç haline getirerek katmerli bir şekilde tutmuş olacak.
Döktür reis gerçek zoro'yu anlat onlara:at:

Vay arkadaş hep bir çıkar. Maneviyatı nerede bunun?? Diğer kılıçların maneviyatı var mı yok. Wado, Zoro için her şeyi olmalı. Bütün hayali, sevdiği, dayanağı, desteği... Asıl güç hissini o kılıçtan alıyor olmalı.

Yakinda Wado giderse Zoro kahrolacak o zaman.
"Luffy yeni dunyadayiz kendine gel" der artik Zoro.
Zoro, Wado'yu elleriyle versin. Beş para etmez adam olur bir çoğumuzun gözünde. Asıl bir Zoro fanının bunu istemiyor olması gerek. Ama görüyorum ki bırakmasını isteyenler var hayret. :oleyo2:

Nami bile Bellemerie hatırlatıyor onun anısına diye portakal barındırıyor gemide. :artiz:

Kaptanina soz veriyor :D Onuruma yakistiramazdim ben. Degeri icime de atabilirim. Nesneye degeri bagimli edip Nesneye zarar geldigi veya feda etmem gerektigi zaman en azindan pisman olmazdim. Amacima elbet zarar verecek ben niye Degerimin amacimin onune cikmasina izin vereyim?
Değeri olmazsa amacının ne kıymeti kalacak. Sen olayı yanlış anlıyorsun herhalde, Zoro bir kılıç ustası ve Wado ile aralarındaki bağ diğerlerinden çok daha farklı herhangi bir dövüşte kendisine en büyük hizmeti yine Wado sağlar yani. Wado onu güçsüz yapan bir şey değil, diğer arkadaşlar da zaten buradan kaynaklı yanılıyorlar. Adamın en bağlı olduğu kılıcın bilmem kaçlık sistemdeki puanlamasına bakıp aman bunu değiştirelim deniyor. Wado, Zoro'yu güçsüz yapmaz hatta göreceksin eğer Ejderha kesecekse bunu Wado ile yapacak, her kılıç ustasının kendine ait bir kılıcı varken bizim avanak neden başkasının kılıcı ile şov yapsın ? Diğer kılıçlar da tabi an gelir öne çıkarlar ama final daima Zoro'da Wado ile olur. Bu konuda çok netim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık