Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de reyiz, Bigmom Luffy'nin G4 saldırısını karşılarken akışı kullanıyor gibiydi, elide aura gördük ama Kaidou hiçbi şey kullanmamış gibiydi la. Sonradan Luffy Kaidou'nun pullarını bu akış ile geçebilirim dedi ya, ben de kendime dedim, olm bu herif haki ile kendini savunmadan böyleyle bi de aura bassa kendine ne olacak :S kim geçecek lan bu herifi :S Hop dank etti kafama, tabii ki Zoro ;)
Cevap sorunun içinde gizli diyorsun yani. :/ Aura dediğin nedir ki heyhat? Kesilir elbet.

İşte bu bea. :/ O kadar dedik olm bu Bigmom inanılmaz bir canavar diye. Beğenilmeyen Zeus, Bigmom'a Kaido karşısında kazanma şansı verecek kadar güçlü bir şey görüldüğü gibi. Peki ya şu hayvani saldırıyı doğrudan yemesine rağmen çizik bile almayan Bigmom ne oluyor bu durumda? :a:

@Tombe
Gel hacı gel şenlik var burada. :fool:
Musti, kaçırdığın bir nokta yok mu? Kaido zoan avantajı ile kuvvetle muhtemel Mom'dan bile daha sert. Bu adamı Zeus ile Pro ile indirebileceğine cidden inanıyor musun? Yoksa Mom'ı övmek için yapılan sıradan bir şey mi bu? Önemli olan haki ile yapılan doğrudan vuruşlar olacaktır ki bu noktada yarı zoan bir Kaido, daha felaket vurur gibi geliyor bana. Kaldı ki İlahi Yıldırım saldırısından anlaşılacağı üzere Kaido'da sağlam saldırılar da olacak. Ben şaşılacak bir şey görmedim açıkçası, diğer bir yonkoya çerez muamelesi yapacağını kimse düşünmüyordu zaten. Mom'ın elbette hakkını verecektir ama en güçlü olan da Kaido.

Musti, kaçırdığın bir nokta yok mu? Kaido zoan avantajı ile kuvvetle muhtemel Mom'dan bile daha sert. Bu adamı Zeus ile Pro ile indirebileceğine cidden inanıyor musun? Yoksa Mom'ı övmek için yapılan sıradan bir şey mi bu? Önemli olan nokta haki ile yapılan doğrudan vuruşlar olacaktır ki bu noktada yarı zoan bir Kaido, daha felaket vurur gibi geliyor bana. Kaldı ki İlahi Yıldırım saldırısından anlaşılacağı üzere Kaido'da sağlam saldırılar da olacak. Ben şaşılacak bir şey görmedim açıkçası, diğer bir yonkoya çerez muamelesi yapacağını kimse beklemiyordu zaten. Mom'ın elbette hakkını verecektir ama en güçlü olan da Kaido.
Yok İso yanlış anlamışsın. Bigmom>Kaido demedim zaten. Yalnız tam güçte bir Bigmom'ın Kaido ile sonuna kadar denk bir dövüş çıkaracağı da açık bence. Sonucunda yenilebilir orası ayrı.

Üye silindi 1004

Big Mom, Kaido’nun ağzını yumruklarıyla kalaylayacak at fava bekle.

Big mom kaido-yu denizcilerden kurtarması üzer Hatırlarsanız vegapunk kizaru-nun meyvesi sayesinde px robotlarına lazer silahı yapmıştı punk hazard-ta gördüğümüz ejderha momonosuke-nin meyvesi kaido deneylerinden ortaya çıkmış hatta kaido-nun yarası vegapunk-ın eseriyse deney yapmak için açtıysa o yarayı çok üzülecem olmadı bu:flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık