Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok İso yanlış anlamışsın. Bigmom>Kaido demedim zaten. Yalnız tam güçte bir Bigmom'ın Kaido ile sonuna kadar denk bir dövüş çıkaracağı da açık bence. Sonucunda yenilebilir orası ayrı.
Elbette bir yere kadar o şekilde gitmesi beklenir ama Kaido'nun k.haki seviyesi ve hızı da durumu değiştirir. Mom bu alanlarda pek de iyi durmuyor. Kaido da aynı durumda olsa dahi Shanks o durumda görünmüyor, zira çok hızlı ve haki üstadı bir tip imajı çiziyor. Teach desen iki meyveli bir canavar. Millet hemen gaza gelmiş "Hani Mom en güçsüzdü ehehe." diye ama en güçsüz olma ihtimali değişmedi, onu anlatmaya çalışıyorum.

Kaido reis Zeus la Prometheus da olsa yıkarsın sen Linlini... Gücünün farkında değil bizim kurbanlık ejderha...

Linlinin neden güçlü olduğunu hala idrak edemiyor çoğu kişi anlamıyorum. En güçsüz Yonko falan değil bu kadın. Akainudan, Dragondan, Mihawktan güçlüdür. Shanks ve Bb daha büyük adaylar o sıfat için.

Üye silindi 1004

Shanks en güçsüz Yonkou at fava bekle. Gününde sonunda hakisi olan düz bir insan. Big Mom ya da Kaido yüzebilseydi kolunu deniz kralına kaybeder miydi? Muhtemelen deniz kralının dişleri kırılırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık