Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Big Mom'ın hep en güçsüz yonkou olduğunu düşünürdüm.
Prometheus ve Zeus avucumu yalattı sanırım.
Ama şöyle bakarsak bireysel olarak gerçekten en güçsüz yonkou olabilir.
Bir yonkou'nun güçlü olması için bazı şeylere bağımlı olması hoş değil sanki.
Bu haftaki manga güzel gibi duruyor.Savaş direkt atlanmamış diyaloglar kurulmuş , çok hoş...

Ben en başından beridir Big Mom'un Kaido'dan güçlü olduğunu savundum dur bakalım dediğim çıkacak mı? WCI'da herkes Big Mom'u zayıf zannetti. Prometeus gerçek gücünü ortaya çıkardığında big mom üzerinde minicik duruyordu. Açlık krizi dolayısıyla doğru düşünemiyordu yanlış hareket ediyordu. Big Mom'un zayıflığı Prometeus, Zeus ve Napoleon'a da aynı şekilde etki ediyordu. Big Mom'dan ayrı düşen Prometeus ve Zeus küçücük kalmışlardı ve güçleri azalmıştı. Big Mom'un ruhuyla besleniyorlar. Big Mom'da sürekli yemek zorunda yoksa zayıf düşüyor. Bu bölümde Kaido'dan daha güçlü olduğuna dair bir şeyler duyarsam şaşırmam şahsen.
En başından beri dediğin ne kadar başından beri reyiz :S Üyelik tarihin zaten geçen Temmuz ayı :S

Bak bunu da Pazartesi günü atmışsın.
Yaşayan en güçlü korsanlarsa eğer sorun ;

1) Shanks
2) Kaido
3) Blackbeard
4) Big Mom
5) Luffy ( Güncel, adam 5. İmparator)

Sonrasında liste şöyle devam edebilir;

6) Ben Beckman
7) Silver Reyleigh
8) Mihawk - Katakuri
9)King - Marco
10) Shiliew Shiryu
Sonra burda şöyle demişsin, Bigmom daha güçlü anlamı çıkıyor mu böyle yazınca :D
Çok iyi bölümdü bence. Big Mom yanında Zeus ve Prometeus olmadan Kaido'ya denk değildir ama fiziksel güçte denk olabilirler. Haftaya muhtemelen biraz kapışırlar sonra oturup içerler, geçmişten bahsederler sonra da ittifak olayına girebilirler. Gerçi ittifak olayına şu anda girmesi saçma olur. Tek attı Luffy'ye de Kaptan Kid'e de. Başını ağrıtacak kimseler yok şu anda. En fazla Luffy ve Law'ı paylaşırlar şu anda ikisini de yakaladıklarını düşünüyorlar. Big Mom Luffy'yi, Kaido'da Law'ı öldürmek isteyecektir. Haftaya da muhtemelen Law bir şekilde kurtulur. Yeni gelen Kaido ninjaları ve samurayları Orochi'nin ekibinden sağlam duruyorlar.
Hadi wci kısmına katılıyorum ama demediğin şeyleri demiş gibi yapma reyiz naptın yav D:

İşte bu bea. :/ O kadar dedik olm bu Bigmom inanılmaz bir canavar diye. Beğenilmeyen Zeus, Bigmom'a Kaido karşısında kazanma şansı verecek kadar güçlü bir şey görüldüğü gibi. Peki ya şu hayvani saldırıyı doğrudan yemesine rağmen çizik bile almayan Bigmom ne oluyor bu durumda? :a:

@Tombe
Gel hacı gel şenlik var burada. :fool:

İşte bu bea. :/ O kadar dedik olm bu Bigmom inanılmaz bir canavar diye. Beğenilmeyen Zeus, Bigmom'a Kaido karşısında kazanma şansı verecek kadar güçlü bir şey görüldüğü gibi. Peki ya şu hayvani saldırıdan çizik almayan Bigmom ne oluyor bu durumda? :a:

@Tombe
Burda Bigmom çöp oluyor, Yonkou gibi Yonkou olsa o saldırıyı haki akışı yüklediği elinin tersiyle teperdi...

İşte bu bea. :/ O kadar dedik olm bu Bigmom inanılmaz bir canavar diye. Beğenilmeyen Zeus, Bigmom'a Kaido karşısında kazanma şansı verecek kadar güçlü bir şey görüldüğü gibi. Peki ya şu hayvani saldırıyı doğrudan yemesine rağmen çizik bile almayan Bigmom ne oluyor bu durumda? :a:

@Tombe
Orochi'yi felç bırakması gerekliydi ya. Sırf yavan Zeusun kendi değil, kullanıcı da etkilidir biraz.

Gençler sakin olun!!! Kaido da, Big Mom da Luffy'nin rakipleri. Luffy'nin rakiplerinin güçlü olması yeni getirilen bir şey değil. Seri başından beri reis bunlarla uğraşıyor. Küçük lokmalarla uğraşmaz reis...:oleyo:

Kesin olmadığı için spo metine yazmıyorum da BMye borcu olarak BM, Kaidoyu denizcilerin elinden kurtardı olayı konuşuluyor. Kesin çıkarsa bu resim hazırdır :flaugh::flaugh:

Luffy öğretir.d

@Aiden
Elbette. Nami'nin Bigmom kadar etkili kullanması imkansız zaten. İleride belki, bilemiyorum artık.
O değil de reyiz, Bigmom Luffy'nin G4 saldırısını karşılarken akışı kullanıyor gibiydi, elide aura gördük ama Kaidou hiçbi şey kullanmamış gibiydi la. Sonradan Luffy Kaidou'nun pullarını bu akış ile geçebilirim dedi ya, ben de kendime dedim, olm bu herif haki ile kendini savunmadan böyleyle bi de aura bassa kendine ne olacak :S kim geçecek lan bu herifi :S Hop dank etti kafama, tabii ki Zoro ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık