Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben en başından beridir Big Mom'un Kaido'dan güçlü olduğunu savundum dur bakalım dediğim çıkacak mı? WCI'da herkes Big Mom'u zayıf zannetti. Prometeus gerçek gücünü ortaya çıkardığında big mom üzerinde minicik duruyordu. Açlık krizi dolayısıyla doğru düşünemiyordu yanlış hareket ediyordu. Big Mom'un zayıflığı Prometeus, Zeus ve Napoleon'a da aynı şekilde etki ediyordu. Big Mom'dan ayrı düşen Prometeus ve Zeus küçücük kalmışlardı ve güçleri azalmıştı. Big Mom'un ruhuyla besleniyorlar. Big Mom'da sürekli yemek zorunda yoksa zayıf düşüyor. Bu bölümde Kaido'dan daha güçlü olduğuna dair bir şeyler duyarsam şaşırmam şahsen.

En güçsüz yonkonun hep Big Mom olduğunu düşünüyordum taaaaaaa ki bu arc.ta ikisi buluşana kadar
Kaido "Prometheus ve Zeus olmadan benden güçsüzsün" diyorsa Kaido için yandı gülüm keten helvam
Kalıbına tüküreyim emi Kaido kadından dayak yiyecek bu azman haliyle:hıh:

Ya bu Oda neyin kafasını yaşıyor abi? Zeus falan her şeyi varken bizim tayfaya bir şey yapamadı kadın, sonra elinden Zeusu aldılar. Kaido ise 3 nova'yı aynı anda yedi. Sonra Luffy'e tek attı. Dalga mı geçiyorsun Oda efendi iyicene sinir oluyorum adama ya. Hem ayranım dökülmesin hem de.... :D

Big Mom daha küçücük velet halinde Elbaf'ı yerle bir etmiş birisi. Elbaf'ın liderinin kılıcını tek koluyla kırdı ki o zaman silahlanma hakisi şu bu yoktu o halini izleyince bile potansiyelini anlamak mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık