Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duvara çakılmaya mı? :oleyo2:

Şeytan dürttü. :p
Yoksa katılıyorum. :good:
Valla o duvara çakılmalar bizim için bir şeref. Adam fiziksel bir güç uygulamadan sadece öğrenmeye çalıştığı bir teknik ile Big Mom'ın yumruğunu durdurmaya çalışıyor. Ben, Luffy ve Big Mom'ı aynı sahnede görünce gururlanıyorum ya.:D

Big Mom'dan ziyade şu an mahkumlarla hazırlanıyor ama neyse. :flaugh:Big Mom'la yaptığına hazırlanmak dersek; bu, bir tek daha yemeye hazırlanmak olur. :ehe:
Olsun, bir bölümde de olsa Big Mom ile antrenman yaptı ya. Bana yetti bu. :D

Kawamatsu inanilmaz bir karakter cikti. Luffy de hala kappa kappa diye sayiklayip duruyor, kesin efsane muhabbetler donecek bunlarin arasinda

Kiku'nun hanya maskesine soyleyecek hic bir sey yok zaten, karizmanin fizik bulmus hali.

Iste simdi devrim basliyor artik, 9scabbards ortaya cikiyor, Orochi'nin kabusu gerceklesiyor.

Imparator Luffy biraz sov yapsin artik yeterince bekledik.

Son zamanlarda cikan her bolum cok guzeldi ama ozellikle bu bolum beni cok heyecanlandirdi! Hadi artik savas resmen baslasin. :alkis:

Valla o duvara çakılmalar bizim için bir şeref. Adam fiziksel bir güç uygulamadan sadece öğrenmeye çalıştığı bir teknik ile Big Mom'ın yumruğunu durdurmaya çalışıyor. Ben, Luffy ve Big Mom'ı aynı sahnede görünce gururlanıyorum ya.:D

Olsun, bir bölümde de olsa Big Mom ile antrenman yaptı ya. Bana yetti bu. :D
Geleceğin KK'sının karşısında. Big Mom gurur duysun.

Şöyle bir şey çıkar mı acaba dedim ama tabi ki çıkmadı. Yine de sevecen bir abimize benziyor.

Son düzenleme:
Şu hapisteki adam Shiryuu tarzı bir karizmayla çıkacak diye bekledim güvercin çıktı adam. Bütün samuraylar tipitip oldu.

Yani, bu da bir şey sonuçta. Biz hala bekliyoruz. :artiz:
Valla ne desen haklısın. Yani bazı şeyleri çok uzattı bu ark ya. Wano başlayalı 40 bölüme yakın olmuş, biz hala arkta rol oynayacak karakterleri yeni yeni tanıyoruz. Hep ufak bir ipucu verip bitiriyor olayları.

Geleceğin KK'sının karşısında. Big Mom gurur duysun.
Doğru diyorsun. Hayatının son evrelerinde olan birinin bu kadar büyük bir şerefe nail olması çok muazzam bir olay. Kadın için emeklilik ikramiyesi gibi oldu:D

Son düzenleme:
Beğenmedim bölümü bende nedeni ise 5 imparator denilen luffy hala bir kaç ezik tarafındann mıncıklanması tutulması bir kaç arkadaşta aynı yorumu yapmış insan bekler kral hakisi ile bağıltmasını falan ama nerdeyse yakalanacaktı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık