Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi diyorum sonraki sahnede kral haki ile hepsini bayiltacak diyorum ama nerdeee ağzını yüzünü çekip durdular yere serdiler gık demedi. Çok mu iyimser davranıyor yoksa gerçekten o an karşılık veremediğinden mi bir şey yapmadı anlayamıyorum. Sözde tek basina hapishaneyi ele gecirecek böyle giderse nahh kaidoyu indirirsin luffy :hhh::hhh:

Bölüm çöp bölüm olmuş kawamatsudan dolayı orta dedim. Kiku olayı gerçekten can sıkıcı. Oda E. artık trap olaylarını abartıyor hatta artık işin içine gizem bile katıyor. Açıkçası bu sahnelerden gına geldi

Elizabeth’i Gintama’dan çalmış ne diyorsun ? Herşeyi malzeme yapan Gintama’ya el açacak kadar sıfırı mı tüketti Oda be.....
Çoktan şey yapıyordu zaten ya ona bakacak olursak :D Ama @amaneden e söyleme sonra Gintama konusunda beni bullyliyor :S

Kikudan beklentim buydu :/ Kadın samuraylar vardı erkek kılığına giren keşke öyle bir şey deneseydi :S Ama bir Zurako etmez tabii.

Bu da en güzel samuray. :utan:
Kral harbi öyle ama ya sdfhgsdfjhdf Hatta en güzel kadın karakterlerin arasına bunu koyuyorsun kıyasıya yarışıyor pokari canavarı reyiz... @Kagura Pokari sdfsgdfsdj

Kawamatsu, Luffy'nin öğrenmeye çalıştığı hakiyi mi kullandı?
Kullandıysa bile muhtemelen Hyo amcanın seviyesinde kullanmıştır. Sanırım Luffy biraz daha üst seviyede kullanmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık