Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948: Kappa Kawamatsu Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kikunojo'nun böyle bir şey çıkacağını KorsanFan olarak tahmin etmeliydik. Ayıp hepimizin.

Bunun göğüsleri yok. Hiç kimse dikkat etmedi mi bu ayrıntıya?

Kikunojo'nun böyle bir şey çıkacağını KorsanFan olarak tahmin etmeliydik. Ayıp hepimizin.

Etti. Zamanında bir süre konuşuldu ama kimse üstünde durmadı. Birisi demişti memesi yok belki de erkektir falan. Ben de 9kında neden tek kadın bu diye garipsiyordum.

Çok Kötü.

Kurbağa kawamatsu’ya aşırı silüet ve gizem olayı yüzünden ısınamadım. Karakteri görünce hiçbir şey hissetmedim.
Gözükecek olmasına rağmen koca bölümün yarısında hala gizem kasmaya çalıştılar. Rezalet.

Kiku trans çıktı.

Koca bölümde güzel olan tek kare son sayfadaki chopper’in tepkisiydi.

Oda'nın oyununa geldik. Sbs'de Kimono giydikleri için gözükmüyor demişti. Gerçi Momo'dan anlamamız gerekiyordu. Hiç yüz vermemişti.

ahahaah :D aynen Muten Roshi emminin o harika repliği geldi aklıma pufu pufu :D bunda pufu pufu yapacak malzeme yok . Nasıl ayıkamadık yazıklar olsun bize :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık