Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O dediğin olay 50 kişi dalacak son vuruşu Zoro atacak olayıdır. Kimse orada Bigmom bile Kaido'yu alır demiyor kaldı ki x karakter alsın desinler.

Bigmom ve Kaido teke tek, hatta teke iki ile üçle gidecek gibi durmuyorlar.
Ne ikisi ucu ben tum novalari toplasan yine kaido alamaz diyorum vurdugu bayiliyor nasil olsa 15 kisiye saldirdim vurdum vurdum saymadim der bayiltir gecer hepsini.Nasilki kid ittifakina giristiyse bunlarada girisir ha 2 fazla olmuslar ha 3 fark etmez adama baksana

Güçlü diye hepsi aynı noktada mı olacak.:) Kaido da güçlü, Kyo da. Herkes kendi çerçevesinde güçlü yani. Bana kalırsa Kyo, Shuten, Kaww, Denjiro falan Jack'ten güçlü değil.

Hadi senin hatırana kabul edeyim: Zoro sırasıyla Kyo, Shuten, Orochi, Jack ve King'i alıp Kaido'ya dalacak. :)
AHhaha yahu sana kaç kere dedim hepsine dalmayacak öyle bir şey denmedi diye :D Neyse Luffy o saldırıyla tek başına Kaido alacak demek ile aynı mantık Zoro'nun bunları sıra ile alması :D

Ne ikisi ucu ben tum novalari toplasan yine kaido alamaz diyorum vurdugu bayiliyor nasil olsa 15 kisiye saldirdim vurdum vurdum saymadim der bayiltir gecer hepsini.Nasilki kid ittifakina giristiyse bunlarada girisir ha 2 fazla olmuslar ha 3 fark etmez adama baksana
Öyle duruyor şuan, Yonkoular tek atıp geçiyorlar.

Kid'den beklentim büyük ama :bilmem:

AHhaha yahu sana kaç kere dedim hepsine dalmayacak öyle bir şey denmedi diye :D Neyse Luffy o saldırıyla tek başına Kaido alacak demek ile aynı mantık Zoro'nun bunları sıra ile alması :D
Jack-King-Kaido üçlüsüne inananlar vardı.:ehe: Öyle şeyler çok akılda kalıcı oluyor.

Luffy tek alacak demek başka, dövüş bir noktada birebir dövüşe dönüşecek demek başka. Kaido'nun ölümsüzlüğünü devreden çıkardıktan sonra All/3/4/5 vs Kaido yapılır ama belli bir süre sonra Luffy vs Kaido'ya dönüşür o. Mangaka bile sürekli Luffy'yi Kaido'ya hazırlıyor. Bunları dikkate almak lazım.:)

Jack-King-Kaido üçlüsüne inananlar vardı.:ehe: Öyle şeyler çok akılda kalıcı oluyor.

Luffy tek alacak demek başka, dövüş bir noktada birebir dövüşe dönüşecek demek başka. Kaido'nun ölümsüzlüğünü devreden çıkardıktan sonra All/3/4/5 vs Kaido yapılır ama belli bir süre sonra Luffy vs Kaido'ya dönüşür o. Mangaka bile sürekli Luffy'yi Kaido'ya hazırlıyor. Bunları dikkate almak lazım.:)
Bire bire dönüşmese bile Luffy şovunu yapacak onu kabul ediyorum zaten onda sıkıntı yok ama arada ki fark çok olduğu için uzun süreli bir birebir dövüş göreceğimizi sanmıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık