Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar lig farki var ama adamlar zoroyla kaido yanyana cizildi diye zoroya kaidoyu aldirdilar bunlar sacma degilde su spoilerda gorunenler mi sacma geldi millete anlamiyorum.Degil zoro luffy adada ne kadar supernova varsa birlesse yine bi yonkou etmez alamaz
Kim Zoro'ya Kaido'yu aldırmış ?

Hangi Allah'ın kulu Zoro, Kaido ile vs atıp yenecek demişse çıksın ortaya alnından öpeyim kim o delikanlı.

Kim Zoro'ya Kaido'yu aldırmış ?

Hangi Allah'ın kulu Zoro, Kaido ile vs atıp yenecek demişse çıksın ortaya alnından öpeyim kim o delikanlı.
Kiliçfan aldirdi kaido 20 yildir kellesi alinmiyormusta o sirada zoroyu gostermisler sonrasinda zoro kaidoyu kesecek diyenler vardi bilmem kac sayfa tartismasi döndü:at:

Kiliçfan aldirdi kaido 20 yildir kellesi alinmiyormusta o sirada zoroyu gostermisler sonrasinda zoro kaidoyu kesecek diyenler vardi bilmem kac sayfa tartismasi döndü:at:
O dediğin olay 50 kişi dalacak son vuruşu Zoro atacak olayıdır. Kimse orada Bigmom bile Kaido'yu alır demiyor kaldı ki x karakter alsın desinler.

Bigmom ve Kaido teke tek, hatta teke iki ile üçle gidecek gibi durmuyorlar.

Hacı bu Yonkou'lar ayrı seviye işte. Yarı Zoan felan pek farketmeyecekti büyük ihtimal. Darbeyi yersen mefta oluyorsun. Hele Big Mom ile Kaido'nun hasar seviyesi de aşırı yüksek,saçma dursa da. Bu lig farkından kaynaklı. Doğrudan lig farkı buna deniyor.
Mesele netice değil ki o zaten beklenen bir şeydi. Mesele süre. Queen'i hemen aradan çıkarıp Mom'ı Luffy'nin üstüne salmak istemiş. Bunu bu şekilde yaparak hem Mom hantal olduğu için Queen'i kolay saldırı alacak hâle getiriyor ve işi kısa sürede bitiriyor hem de kuvvetle muhtemel Queen'i sonradan kullanacağı için kısa sürede yenilmesine kılıf buluyor. Ara formda gördüğümüzde bambaşka bir Queen göreceğimizi tahmin ediyorum. Oda'nın niyeti makul olabilir lakin niyete varış noktası tatmin edici gelmedi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık