Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Jinbei'nin ne kadar güçlü ve namının hakkını veren bir abi olduğu tekrar anlaşıldı Queen olayından sonra.
Yanlız Queen'in meyvesinin dezavantajı var. Büyük olan birisinin hareketi çok kısıtlandığı için kacamamasi normal. Jinbei en azından kacma olasiligi da var. Eger Queen(Kılıc kullaniyordu galiba) kıliçla saldirsaydi belki bir seyler yapabilirdi.

Luffy kelepçeyi çıkardığına şaşırıyor ve seviniyor. Demek ki kelepçeyi çıkarırken az da olsa yeni haki tekniğini kullanmış ve başarılı olmuş. Rayleigh'nin kelepçeyi nasıl çıkardığı açığa çıktı tamamen.

Yanlız Queen'in meyvesinin dezavantajı var. Büyük olan birisinin hareketi çok kısıtlandığı için kacamamasi normal. Jinbei en azından kacma olasiligi da var. Eger Queen(Kılıc kullaniyordu galiba) kıliçla saldirsaydi belki bir seyler yapabilirdi.
İkisi arasında çok bir fark yok, çünkü ikisinde de Big Mom tam gücünde değildi. Tekinde kim olduğundan habersiz, ötekinde zayıflamış. Bence kıyas edilebilir durumlar.

Bencce bahane uydurmaya gerek yok. Queen'i zorla o forma sokturmadılar. Hızından dezavantaja düşüyorsa niye kabak gibi o forma giriyor?

Yarıda kaldıysa neden peşinden kendi gelmiyorda X-Drake kovalıyor?
@Monkey D. Luffy Sanji net yenmiştir diye düşnüyorum. Yoksa niye Drake takip etsin? Page One kendisi gelir. Bu yarıda kalmasından çok daha muhtemel.
Dövüşlerine gene bir baktım. Sanji, tam zoan haline görünmezlik ve hız ile baya yapıştırmış. Sonra Page one yarı zoan yarı insan halinde Sanji'ye fena yapıştırmış ama kostüm hasarı azaltmış. Law antik zoan gücü falan diye övmüş Page'i.

Sonra Sanji ona dalmış ve dövüşü çizmeyi kesmiş.

Dövüşü kesmesi biraz şüpheli. Drake'e kovalatması da Sanji tarafına kaydırıyor ama Oda bu. Belli olmaz o yüzden kesin konuşmamak lazım. İşin içinde Sanji ve Oda oldu mu tedbirli olmak lazım. :D

%2,5'unda zayıf, yorgun ,aç ,psikolojisi çökmüş bir kadından bile kaçıyor Luffy.
Huo dede olmasa onu bile karşısına alamicak.
%10'UNDA olsa hadi yine kaç ama %2,5'unda rezillik diz boyu. :of:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık