Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM'nin tek atmasını, Luffy'nin tek yemesine bağladınız galiba. Queen Antik-Zoan kullanıcısı ve türünün dayanıklık bakımından en üstünlerinden. Bu adam tek yiyecekse, Queen bıraksın gitsin korsanlığı. Tek yememesi, gayet olağan idi.

Luffy vs. BM'de Kaido'ya karşı bir deneme yapılıyor hafıza kaybı yaşamış bir Yonko ile. Büyük ihtimalle Bm'in saldırısını şu yeni öğrendiği teknik ile önleyecek ve Yonko'ya karşı iş yapabileceğini gösterecek.

Ya niye come yonkou diyorsun? Her perdede bir kez tek yemeye yeminli misin sen çocuk? Niye bizi elalemin yeşilaycılarına rezil etme derdindesin hep?

Tabiii ki de verecek.Kata Linlinden hızlı Boundman ve Snakeman'a karşı logia savunması yapabiliyor.Kata yenemez Linlin'i tabii ki ama şu duruma da düşmez.
Ben bunu bir Katakuri fanı olarak söylüyorum. Katakuri'nin sadece kacma olasılığı var.BM'nin hakili bir vuruşu ömüre bedel misali bir fiziksel gücü var. Ve bu fiziksel güc ile G4'ü hiç zorlanmadan tek kolu ile durdurdu bu kadın. Katakuri'nin BM tam anlamıyla hasar verecek bir gücü olduğunu zannetmiyorum.(Hafiza meselesini olmadan) Queen dua etsin BM hafızası yerinde degildi. Olsa idi şuan ruhunu teslim etmiş olurdu. Yonkou'lar azımsanamayacak kadar güçlü. Katakuri maalesef 3 veya 4 yiyecektir.

Ben bunu bir Katakuri fanı olarak söylüyorum. Katakuri'nin sadece kacma olasılığı var.BM'nin hakili bir vuruşu ömüre bedel misali bir fiziksel gücü var. Ve bu fiziksel güc ile G4'ü hiç zorlanmadan tek kolu ile durdurdu bu kadın. Katakuri'nin BM tam anlamıyla hasar verecek bir gücü olduğunu zannetmiyorum.(Hafiza meselesini olmadan) Queen dua etsin BM hafızası yerinde degildi. Olsa idi şuan ruhunu teslim etmiş olurdu. Yonkou'lar azımsanamayacak kadar güçlü. Katakuri maalesef 3 veya 4 yiyecektir.
Aklı başında Bm'nin 3-4 saldırısında kaçar 2 tane yer :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık