Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de bu sol kollarla sağ kollarla amiralleri falan karşılaştırıyordunuz zamanında. Hiçbir Amiral 2 yemez Yonkou'dan. Yese de Akainu'nun Beyazbıyık'a yaptığı gibi suratlarının yarısını götürür. :(

Ben bunu bir Katakuri fanı olarak söylüyorum. Katakuri'nin sadece kacma olasılığı var.BM'nin hakili bir vuruşu ömüre bedel misali bir fiziksel gücü var. Ve bu fiziksel güc ile G4'ü hiç zorlanmadan tek kolu ile durdurdu bu kadın. Katakuri'nin BM tam anlamıyla hasar verecek bir gücü olduğunu zannetmiyorum.(Hafiza meselesini olmadan) Queen dua etsin BM hafızası yerinde degildi. Olsa idi şuan ruhunu teslim etmiş olurdu. Yonkou'lar azımsanamayacak kadar güçlü. Katakuri maalesef 3 veya 4 yiyecektir.
Birinin fanı olmana çok şaşırdım.:hoo:

Önüne gelene gömdüğün için olsa gerek.

Elmayla armudu karıştırmamak lâzım. Oyalamak ile devirmeye çalışmak başka şeyler. Anladığım kadarıyla Queen bayağı indirme niyetiyle dalmış. Mevcut boyutunun büyük oluşu üstüne bir de hantal sanırım ki kısa sürede Mom'dan iki darbe yemiş. Yani boyut, hantallik ve bodoslama dalış gibi sebeplerle kısa sürede düşmüş. Yoksa mesele kaçınmaksa Jinbe denen ton balığı bile Mom'ın yumruğundan sekerek sıyrılıyordu. Dolayısıyla Kata daha uzun tutardı demenin manası yok.

Dayanıklılık meselesine gelince, Queen zoan avantajı ile Kata'dan dayanıklıdır diye düşünüyorum. Queen üç ile gittiyse Kata iki ile gider.

Bölüm bir çıksın bakalım. Vaziyet düşündüğüm gibiyse buradan Queen<Kata çıkmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık