Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzeldi.Elemanın meyvesi hiç hoşuma gitmedi umarım daha değişik şeylerde çıkarır.Kingin meyveside basit gibi ama adam ateş çıkarmış queende de bişeyler çıksa iyi olur.

Ninja birliği en son aranıyor posterinde tayfadan sadece bir kişi yakalanmasının yeterli olduğunu söyledi. Mangaka boşuna bunu söyletmedi. Aralarından bir kişi yakalanacağı varsa o da Sanji veya Zoro'nun olacağını düşünüyorum.

Shutenmaru'nun göstereceği şeyi çok merak ettim, ilginç bir şey çıkacaktır oradan. İyi bölümdü.

Ninja birliği en son aranıyor posterinde tayfadan sadece bir kişi yakalanmasının yeterli olduğunu söyledi. Mangaka boşuna bunu söyletmedi. Aralarından bir kişi yakalanacağı varsa o da Sanji veya Zoro'nun olacağını düşünüyorum.

Shutenmaru'nun göstereceği şeyi çok merak ettim, ilginç bir şey çıkacaktır oradan. İyi bölümdü.
Ne hikmetse Zoro posterini göstertmiş Oda. :D Yakalanan sadece biri olur oda Zoro olur. Genel anlamda da bakıldığı zaman Oda 2. adamlara oynuyor, özel tutuyor. Killer - Bepo bir Zoro eksik. :D

Kaptanları hapisteyken hiç sesleri çıkmayan bir tayfa için böyle şeyler düşünmeleri şaşılası ama doğrudan Zoro'ya ve Zoro'nun yanındayken gördükleri Hiyori'ye odaklanmaları kime niyetlendiklerini gösteriyor bence.

Ama Kamazo/Killer olayından sonra Zoro'nun sırtına bir daha yere getirmez bence Oda.
Gerçi hem Kyoshiro, hem ninja birliği, hem Hiyori, hem yarası (bence kabul edilemez ama bahane olarak kullanabilir de Oda :artiz:) birleşince "imkansız" da diyemem.
Bilemedim. Bana yakalanmaz gibi geliyor ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık