Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden utansın ki? Kadının işi erkeklerle birlikte olmak.
O kesin değil. Biz sadece onlarla birlikte uyuduğunu biliyoruz. Onun gibi üstdüzey curtesan'lar sıradan hayat kadınları gibi değillerdir.
Kaldı ki biri iş, diğeri özel mesele.
Herkes de onun gibi alışık olmak zorunda değil. Manzara karşısında şaşıran adama "Erkekler benimle uyumak için yanıp tutuşur, nasıl hoşuna gitti mi?" demek ne demek? :hıh:

Ne yani Zoro'yu da o adamlarla aynı kefeye mi koyuyor?
Hani romantizmdi bu? :artiz:

O kesin değil. Biz sadece onlarla birlikte uyuduğunu biliyoruz. Onun gibi üstdüzey curtesan'lar sıradan hayat kadınları gibi değillerdir.
Kaldı ki biri iş, diğeri özel mesele.
Herkes de onun gibi alışık olmak zorunda değil. Manzara karşısında şaşıran adama "Erkekler benimle uyumak için yanıp tutuşur, nasıl hoşuna gitti mi?" demek ne demek? :hıh:

Ne yani Zoro'yu da o adamlarla aynı kefeye mi koyuyor?
Hani romantizmdi bu? :artiz:
Nasıl sadece onlarla birlikte uyuduğunu biliyoruz? Kadının işi bu, sadece üst seviye insanlarla takılıyor. Zoro'ya sorduğu soruda da bir problem yok, kadına yoğun bir ilgi var, haliyle kendisiyle bir gece geçiren bir adamı şanslı görüyor ve soruyor, ne varki bunda? Hem nasıl bu kadar çok beklenti içerisine girebiliyorsun :D

Nasıl sadece onlarla birlikte uyuduğunu biliyoruz? Kadının işi bu, sadece üst seviye insanlarla takılıyor. Zoro'ya sorduğu soruda da bir problem yok, kadına yoğun bir ilgi var, haliyle kendisiyle bir gece geçiren bir adamı şanslı görüyor ve soruyor, ne varki bunda? Hem nasıl bu kadar çok beklenti içerisine girebiliyorsun :D
Beklenti içine girdiğim yok. Romantizm diyorsan basit bir müşteri courtesan münasebetinden bahsetmiyorsundur.
Yoksa zaten birlikte göze pek güzel görünmediklerini de söyledim. Bu bölüm daha fenaydı hatta. Kızı boynuna kolye gibi takıp yerlerde sürümesinin nesi romantik?
Hani tamam elleri doluydu, tutamazdı da, o görüntüde acıdım ben Hiyori'ye yahu.

Ayrıca courtesanların olayı bizim bildiğimiz hayat kadınlarınınkinden farklı. Hiyori de Wano'nun en değerli courtesanı. O yüzden Oda ne tür bir sınıfa sokacak kızı belli değil.

Onu boş ver sen. Cidden bu Wano'da kimse kimseyi tanımıyor. Hyogo tanınmadı, Yasu tanınmadı, Kiku'yu tanımadılar. :/
He ya. O yüzden diyorum Kyo = Denji :) saç değişimi nelere kadir :D

Bu arada Carrot'u Inu grubuna yollamislardi. Şu an Inu, Kinemon ve Ashura beraber. Carrot ortalarda yok. Bu kız tayfaya gelecekti ya nerelerde :/ unuttu mu yoksa. Inu'larla beraber değil şu an

He ya. O yüzden diyorum Kyo = Denji :) saç değişimi nelere kadir :D

Bu arada Carrot'u Inu grubuna yollamislardi. Şu an Inu, Kinemon ve Ashura beraber. Carrot ortalarda yok. Bu kız tayfaya gelecekti ya nerelerde :/ unuttu mu yoksa. Inu'larla beraber değil şu an
Tavşana gerek yok. Zaten balık var bir tane. :/ O eksik kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık