Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazılanlar sidik yarışı kaynıyor. Yallah genel tartışmaya. Yeni üyeler de eskileri aratmıyor maşallah. Bölüm yorumunda boş yapmayın lütfen.

Neler yazılmış diye bakıyorum. Sayfanın yarısı boş karakter gömmece ve yarıştırmaca.

Linlin'in hafızası nasıl geri gelecek acaba?

Yazılanlar sidik yarışı kaynıyor. Yallah genel tartışmaya. Yeni üyeler de eskileri aratmıyor maşallah. Bölüm yorumunda boş yapmayın lütfen.

Neler yazılmış diye bakıyorum. Sayfanın yarısı boş karakter gömmece ve yarıştırmaca.

Linlin'in hafızası nasıl geri gelecek acaba?
Luffy'i görünce gelmesi gerekiyordu aslında.

Kyoshiro tam bir çılgın köpek çıktı :) ülkenin halini düşündüğümüzde aklıbaşında adam bulmak zor olurdu. Asura nın göstereceği şeyi çok merak ettim. Bir süpriz geliyor gibi.

Law adamlarından ötürü hawkingi dinleyecektir. Muhtemelen hawking konuşmak istiyor.

Luffy kid i kurtarmak için şu denediği hareketi başaracak sanırım. İş ona kaldı gibi.

Queen bir yonkou ile baş edemez. Özellikle elinde bir sürü oşiruku olduğunu söyledikten sonra bigmam onu yer. Tabi kaido gelip kurtarmazsa.

Law adamlarından ötürü hawkingi dinleyecektir. Muhtemelen hawking konuşmak istiyor.
Hapse tıkıp mı konuşmak istiyor. Law kendisini yer diye korkuyor herhalde her türlü önlem mevcut adamda. :artiz:

Queen bir yonkou ile baş edemez. Özellikle elinde bir sürü oşiruku olduğunu söyledikten sonra bigmam onu yer. Tabi kaido gelip kurtarmazsa.
Kaido'ya orda ki askerlerden biri gidip haber verir artık. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık