Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine olayları anlıyamamışsın, hiç şaşırmadım xD

Luffy ve Kata dövüşürken ortamda başka düşman yoktu, Zoro ile Kyo kapışırken hem ortamda bir sürü düşman var hem de dövüşün olduğu ortamda korunması gerekenler var.

Kata ve Luffy ise, Luffy ayna dünyasına ikiliyi geçirdiğinde sadece Kata ve Luffy olarak devam etti. Zaten ortama başkası müdahale edince seninkini deldiler ama Zoro ile Kyo dövüşünde başkası Zoro'ya saldırdığında adam yaralanmadı xD

Neyse Nova teklemiş adam Zoro hem de teke tek değil teke iki iken xD Artı başka bir Nova'yı da yoldan geçerken alıyor muş bakasana adamın dört canı var üçü gittiydi hahaha.

Zoro Reis şimdiden herkesi gölgede bıraktı :sapkali:
Zoro: Bırakın beni aklım rahat değil.

Daha Orochi'yi alamayan adam Wano'da bir sey basarabilmis degil. Anca Yuksek Yargicı oldururek guc gosterisi yapmistir. Güc gosterisi yapmak eylemi bir sey basarmak eylemine ozdesse Usopp ve Nami Chwan daha cok sey basarmistir. Yeşilistler her olayı anlamlandırmaya calısıp her seyi aleyhine yorumluyor. Sonra vay efendim "Niye Zoro haterı çoğalmış" diye geziyorlar.

Son düzenleme:
Chopper öğret derse neden yapmasın. :D Bu arada Tama'yı da çağırması süperdi. Paylaşımcı bu halinde.
Aynen. Hepten kafayı yemedi. Önceki oruç tuttuğu uzun olduğu için hepten girmişti herhalde.

Tama çağırması güzel de Chopper şey diyor acaba BM'ye kabadayilik mı yapıyorlar nazik diye :D 1 arc önce kendileri kabadayilik yaptılar kendi mekanlarında. Chopper da kendi yaptığını unutup millete çamur atıyor ha.

Kısa süren savaşlar olmayacak anladığım kadarıyla. Sürekli birilerinin kurtarılması gerekiyor. Anlam veremiyorum ben Wano başlayalı hep aynı şeyler oluyor. Tek tek isimlerini saymayacağım ama her savaşta birilerini kurtarmaya çalışıyorlar. Yahu arkadaş yaptığınız plan neydi ne oldu daha başlardayız bir de. Sadece bu bölüm 4 kişi kurtarılacak diye savaşları ertelendi. Gelecek haftaya ara var sonrasında bu hafta başlayan savaşlar geçiştirilip yine birileri kurtarılmaya çalışılır diye tahmin ediyorum. Güzel şeyler oldu ama beni tatmin etmiyor şu durum.

Aynen. Hepten kafayı yemedi. Önceki oruç tuttuğu uzun olduğu için hepten girmişti herhalde.

Tama çağırması güzel de Chopper şey diyor acaba BM'ye kabadayilik mı yapıyorlar nazik diye :D 1 arc önce kendileri kabadayilik yaptılar kendi mekanlarında. Chopper da kendi yaptığını unutup millete çamur atıyor ha.
Chopper işte. Ne yapsa doğrudur!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık