Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin en tehlikeli olduğu an, aklının tayfasında olduğu an. Onların tehlikede olduğunu bildikçe asla kalkmamak üzere düşmez. Örnek: Lucci dövüşü. Yani Zoro'yu savunma şeklini çürütmez bu. Sen benden de iyi bilirsin belki Luffy'yi ama sırf laf atmak heralde maksat?

Zoro başka bir düşmana odaklı deniyor. Bu arada ben o savunmayı makul bulmuyorum bile. Yok efendim aklı Orochi'deymiş. Kel alaka bir bahane bu, Kyo Zoro'yu baya baya zorlar her türlü. Şu anki haliyle yenmeyi bırak geçemez zaten. Yaralı şu an hala. Yeni kalkıp geldi bu adam yattığı yerden.
Yine de bu senin Luffy örneğinin alakasız olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Çürütür çünkü Luffy kendisi diyordu bu adama odaklanmam lazım felan diye.

Çürütür çünkü Luffy kendisi diyordu bu adama odaklanmam lazım felan diye.
Yine olayları anlıyamamışsın, hiç şaşırmadım xD

Luffy ve Kata dövüşürken ortamda başka düşman yoktu, Zoro ile Kyo kapışırken hem ortamda bir sürü düşman var hem de dövüşün olduğu ortamda korunması gerekenler var.

Kata ve Luffy ise, Luffy ayna dünyasına ikiliyi geçirdiğinde sadece Kata ve Luffy olarak devam etti. Zaten ortama başkası müdahale edince seninkini deldiler ama Zoro ile Kyo dövüşünde başkası Zoro'ya saldırdığında adam yaralanmadı xD

Neyse Nova teklemiş adam Zoro hem de teke tek değil teke iki iken xD Artı başka bir Nova'yı da yoldan geçerken alıyor muş bakasana adamın dört canı var üçü gittiydi hahaha.

Zoro Reis şimdiden herkesi gölgede bıraktı :sapkali:

"Çöpü tekledi" diye Nova'mı tekledi oluyor?
Nasıl bir ilginçlik durumu söz konusu ortada.

Mf'de Mihawk aklı başka yerde diye Vista yerin dibine koyulmadı mı? Vista'nın aklı Mihawk'ı geçirmedeydi(Yani ön açmak) o zaman o da iyi savaşmamıştır diyelim kabul mu? O zaman Mihawk'ıda yerin dibine koyalım, ee hani Yonkou'ydu bu adam?

"Yok aklı başka yerdeymis" "Yok aklını East Blue'da unutmuş" soylemleri ile anca durum kurtarilmaya calisilir. Bazı durumları kabullenmek gerektiği dusuncesindeyim. Her durumu böyle yapacaksak olmadık yerdende çogu sey cikabilir.

Son düzenleme:
Şimdi bu law 3 canı Zoro tarafından alınmış kendi canı hariç 3 canı kalmış Hawkinsle mi dövüşecek. İşin yarısını Zoro yapmış zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık