Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoksa zaten birlikte göze pek güzel görünmediklerini de söyledim. Bu bölüm daha fenaydı hatta. Kızı boynuna kolye gibi takıp yerlerde sürümesinin nesi romantik?
Hani tamam elleri doluydu, tutamazdı da, o görüntüde acıdım ben Hiyori'ye yahu.
Ne bekliyordun, savaş meydanındalar, kadını kurarabilmesi bile önemli bir şey, sen nasıl kurtardığına takılmışsın.

Ne bekliyordun, savaş meydanındalar, kadını kurarabilmesi bile önemli bir şey, sen nasıl kurtardığına takılmışsın.
Kafasında kalpler çıkması falan gerekiyordu galiba. :/ Kyoshiro ile dövüşürken, ninjalar saldırsın o ara git kadını kurtar. Üstelik bunu gözü Orochi'den başka bir şey görmediği halde yapıyor. Sanji falan yapsa işte gerçek centilmen diye yazılıyordu.

Bir şey beklemem mi gerekiyor?
İkili arasında romantizm var dendi. Ben de göremediğimi söyledim.

Eee?
Romantizm anlayışını bi gözden geçirmen lazım.
Kafasında kalpler çıkması falan gerekiyordu galiba. :/ Kyoshiro ile dövüşürken, ninjalar saldırsın o ara git kadını kurtar. Üstelik bunu gözü Orochi'den başka bir şey görmediği halde yapıyor. Sanji falan yapsa işte gerçek centilmen diye yazılıyordu.
Lanet olsun basit romantizm anlayışı pek çok şeyi baltalıyor, fedakarlığı, canını ortaya koymayı vs. gören yok.

Centilmenlik ve romantizm ne alaka?
Sanji'nin cantilmenlik yaptığı hangi sahnede romantizm vurgusu yapıldı?

He gözü Orochi'den başkasını görmüyorken, kızın çığlığına tepki vermesi bir işaret olabilir belki ama anlamsız bir şey de olabilir.
Sonuçta onun dikkati çoktan önce Kyoshiro'ya ardından da o ninjaya kaymıştı.

Orochi'yi unuttu Zoro.

Romantizm anlayışını bi gözden geçirmen lazım.
Öneri için teşekkürler.
Birilerinin romantik hayatı ilgimi çekmeyi başardığında bu tavsiyeyi hatırlamaya çalışırım.

Uzmanından öneri almak herkese nasip olmaz sonuçta. :oleyo2:

Centilmenlik ve romantizm ne alaka?
Sanji'nin cantilmenlik yaptığı hangi sahnede romantizm vurgusu yapıldı?

He gözü Orochi'den başkasını görmüyorken, kızın çığlığına tepki vermesi bir işaret olabilir belki ama anlamsız bir şey de olabilir.
Sonuçta onun dikkati çoktan önce Kyoshiro'ya ardından da o ninjaya kaymıştı.

Orochi'yi unuttu Zoro.

Tutuşuna laf yapmadın mı ya. :/ Şimdi tekrar baktım tutuşuna bir şey göremedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık