Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'ya da Kaido reis bi Smile yedirse. Suratı hep asık adamın. Biraz neşesi yerine gelir diye düşünüyorum. N

Ne dersiniz arkadaşlar?

Bu sayfayla bunu Oro'da da konuşmuşlardı. :oops:
Olursa da hiç üzülmem. Hatta bir ohhh çekerim. :hhh:
Zoro'nun daha halletmesi gereken meseleler var. Hitetsu üzerinden kitetsu, geçmişine yapılan vurgular, Gyukimaru ve Shusui. Bu durumda yakalanması zor gibi geliyor bana. Gerçi Wano'yu ne kadar uzun tutmak istediğine bağlı değişebilir.

Zoro'nun daha halletmesi gereken meseleler var. Hitetsu üzerinden kitetsu, geçmişine yapılan vurgular, Gyukimaru ve Shusui. Bu durumda yakalanması zor gibi geliyor bana. Gerçi Wano'yu ne kadar uzun tutmak istediğine bağlı değişebilir.
Yakalanmasıyla geçmişine gidilir mi diye düşündüm bende. Ne olacakta girilecek geçmişine. :(

Bu sayfayla bunu Oro'da da konuşmuşlardı. :oops:
Olursa da hiç üzülmem. Hatta bir ohhh çekerim. :hhh:
O ikisi yakalanırsa İeyasu boşu boşuna ölmüş olur. Onlardansa Zoro ölsün daha iyi. Kidd ve Killer'la bordo berelilik yarışı yaparlar beraber.

Zoro'ya da Kaido reis bi Smile yedirse. Suratı hep asık adamın. Biraz neşesi yerine gelir diye düşünüyorum. N

Ne dersiniz arkadaşlar?
Olmaz olsun öyle neşe. :artiz:
Killer'ın hali bu kadar koydu Zoro içime oturur herhalde.
Zaman atlaması sonrası kasıntı hali sinirimi zıplatıyordu. Ama smiledansa bu halini yeğlerim.

O ikisi yakalanırsa İeyasu boşu boşuna ölmüş olur. Onlardansa Zoro ölsün daha iyi. Kidd ve Killer'la bordo berelilik yarışı yaparlar beraber.
İkisi değil ya biri bile olsa olur. :D Ama önceki yorumlarda dediğim gibi Oda 2. adamlara ayrı bir oynuyor.

-Killer vaziyet belli
-Shachi yada Penguin dururken özellikle Bepo'yu seçmesi
-Zoro'dan da olur bir şeyler. :bilmem:

İkisi değil ya biri bile olsa olur. :D Ama önceki yorumlarda dediğim gibi Oda 2. adamlara ayrı bir oynuyor.

-Killer vaziyet belli
-Shachi yada Penguin dururken özellikle Bepo'yu seçmesi
-Zoro'dan da olur bir şeyler. :bilmem:
Bilemedim.
Smile tek başına insanı mahveden bir şey.
Bu arc da Zoro'nun arcı. Normalde böyle durumlarda tayfa üyelerinin geçmişini görür, efkarın dibine vururuz. Eğer Zoro için bu yolculuğu smile gibi bir faktör yardımıyla yapacak olursak Law ya da Robin'inkinden daha kötü bir şey bizi bekliyor olur.

Benim kalbim kaldırmaz öylesini. Zaten Bepo için endişeliyim. Zaten Killer için üzgünüm.
Bir Zoro kaldı tutunduğumuz o kadar dibe inmekte hayır göremiyorum şahsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık