Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu merak ettim. Kid ve Luffy günlerce bir çok şey yaptı ama bu ikisi bırak parçalanmayı daha da közlendiler. Büyük ihtimal bir meyve etkisi felan var. Onun da çalışması için belli bir yere kadar söndürülmesi gerekiyor. Aklıma sebepsiz 1984 kitabı geldi.:S
King Quuen’e şunların iradesini kıramadın diyordu Quuen naptı acaba. Quuen’in meyve gücü ile alakalı olabilir mi.

Sanji’nin ezilme kotası doldu bence Oda bile farkına vardı ezdirmiyor artık. Zoro’da etrafında tayfa varken yakalanmaz anca komutanla falan yakalarlar.
Eli alıştı Sanji'yi ezmeye diye öyle dedim. Dediğin gibi Wano Sanji'nin parladığı bir ark oldu:a:
Zoro üzerinden daha iyi verebilir duyguyu. Tutup Killer durumuna soksa o durumdan da aile geçmişini öğrenme gibi çeşitli çıkış yolları ile çıkarsa çok güzel bir Op okurduk.

Benim anlamadığım Killer niye bu halde? Mesela Hawkins gibi biat etse onlardan olurdu, ya da kid ve Luffy gibi itaatsizlik etse onlar gibi olurdu.

Killer niye farklı?
İradesi kırılmayana işkence yapıyorlar, Apo ve Hawkins direk taraf değiştirdikleri için yani ''tamam abi, ben de sizdenim'' diyerek dayaktan işkenceden kurtuldular. Kidd ve adamları ise biat etmedi, bu yüzden de işkence gördüler. En son killer dayanamadı, belki de şuurunu kaybetme noktasına geldi ve Orochi'nin tetikçisi olmayı kabul etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık