Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handikapı falan geçin karakterin içinden geçmişler İÇİNDEN. Kimse bana adil bir vs’den veya sağlam bir killer’den bahsedemez.
Adam hem mental hem vücut olarak ölmüş la.

Killer smile yemeseydi tam olarak şu halde olurdu:

Şimdi Zoro'yu killeri konuşuyoruz ama şunu kaçırıyoruz.

Zoro ve diğerleri sağsalim oradan kurulabilecek mi?
Oradan kurtulamazlarsa Killer'in başına gelenler Zoro ve diğerlerinin de başına gelir mi?

Killerin iradesini parçalayan kişi ile Kid ve luffy’nin iradesini parçalamaya çalışan kişi aynı mı acaba.?

Oradan kurtulamazlarsa Killer'in başına gelenler Zoro ve diğerlerinin de başına gelir mi?
Zoro olmaz ama Sanji'nin başına gelebilir. Gelse fena da olmaz. Tabi ark sonuna doğru tedavi şartıyla.

Killerin iradesini parçalayan kişi ile Kid ve luffy’nin iradesini parçalamaya çalışan kişi aynı mı acaba.?
Onu merak ettim. Kid ve Luffy günlerce bir çok şey yaptı ama bu ikisi bırak parçalanmayı daha da közlendiler. Büyük ihtimal bir meyve etkisi felan var. Onun da çalışması için belli bir yere kadar söndürülmesi gerekiyor. Aklıma sebepsiz 1984 kitabı geldi.:S

Zoro olmaz ama Sanji'nin başına gelebilir. Gelse fena da olmaz. Tabi ark sonuna doğru tedavi şartıyla.
Geçen arc onun dramı oldu zaten full. Bir daha onun üzerinden yapmaz artık. Hiçbir üyeye yapmaz da işte.

Benim anlamadığım Killer niye bu halde? Mesela Hawkins gibi biat etse onlardan olurdu, ya da kid ve Luffy gibi itaatsizlik etse onlar gibi olurdu.

Killer niye farklı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık