Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bir sıkıntı var orda. Yanlış anlamadıysam Oden Wano'daki en güçlü Samuray diyor, Yasu'ya.
Oden'nin gençlik zamanları değil mi? O zaman için güçlüdür belki de. Veyahut saygıdan diyordur.

Bu arada cidden güçlü ülkeymiş. Hyogo'nun gençliği ve 5 yakuza, Kawmatsu, Denjiro, Ashura Doji, Oden ve şimdi de Yasu'nun zirve hali. Kaido boşuna zorlanmamış.

Luffy, Hyodan eğitim alıyor.
Zoro en güçlü ile çöp diye dalga geçiyor. Bak az eğitilirdin. Rezil Zoro.

Oden'nin gençlik zamanları değil mi? O zaman için güçlüdür belki de. Veyahut saygıdan diyordur.
Kendisini katmıyorda olabilir lafa. Yani benden sonra en güçlü der gibi. Çünkü çok karışıyor her şey. Oden zaten gözüktüğü kadarı ile canavar gibi. Sonuçta hla roger ve wb gibi adamları etkilediği gerçeği değişmedi yani.

Gençlik zamanları mı bilmiyorum. Ama her halükarda şaşırtıcı.:D
Bilemem. O zaman için güçlü olabilir ya. :D Şu anki tipinden öyle geliyordur.

Kendisini katmıyorda olabilir lafa. Yani benden sonra en güçlü der gibi. Çünkü çok karışıyor her şey. Oden zaten gözüktüğü kadarı ile canavar gibi. Sonuçta hla roger ve wb gibi adamları etkilediği gerçeği değişmedi yani.
Tabi dediğin gibi olabilir. Mesela Hyogo falan da Kaido'yu etkilemiş baya.

Oden Amiral seviyesidir dedim ben. Eger Yasu Shongun adayı bekleniyorsa Oden'in oldugu yerde. Yasu Yonkou seviyesidir belki.
Yalnız orada ikisinin zirve zamanlarından bahsetmiyor. Oden babası tarafından evden kovuluyor, sonrasında Yasu'nun evine gidiyor. Yani toy/çırak bir Oden var o zamanlar. Buna mukabil Yasu da zirve döneminde gibi bir şey. Sonrasında zaten Oden, Kuri bölgesine gidip Shuten'i falan komutası altına alıp Kuri'yi düzeltiyor. Yasu'nun en güçlü olduğu zamandaki Oden ile zirve Oden aynı değil yani. Ben biraz dalgasına aldım olayı.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık