Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acı gerçek. :artiz:

Ve gerçekten komik duruyor. :hhh:

Ben anlamadım ki zaten. Diğer novaların tayfası da aham şaham değil, kabulüm. Bir Kid sıyrılır aralarından. Ancak Law'ı ön plana çıkarmak aklında varken tayfasını nasıl pasif bırakabilirsin?
Katılıyorum. Kid bir başkasıyla ittifak kurmuştu o kadar onunki de pasifti hatırladığım kadarıyla.

Bence Law tayfasına güvenmediği için Korsanlar kralı olmaya çalışmıyor. Bu arada Law zekidir. Acaba Kaido yu indirmek için yaptığı plan ne. Hatırladığım kadarıyla daha söylenmedi
Law başta planla gelmedi. Çünkü Kinemonların zaten bir planı vardı. Ona önayak oldu. Bu sürekli ifşa olmayalım diye kaçınmasından da belliydi. Hatta Luffylerle ifşa oldum diye Kinemon'dan özür diliyordu. Ancak var olan planda artık yok. Bunun üzerine plan düşünebilir.

Katılıyorum. Kid bir başkasıyla ittifak kurmuştu o kadar onunki de pasifti hatırladığım kadarıyla.
Kid'in tayfasında Killer ve ateş saçan adam yeter. Killer ve ateş saçana denk olacak adam bile yok Law'da. :oleyo2:

Novaların Kid hariç hepsi pasifte, Law ön planda karakter olunca tayfasının pasif olması ironik kaçıyor. :D

Bence Law tayfasına güvenmediği için Korsanlar kralı olmaya çalışmıyor. Bu arada Law zekidir. Acaba Kaido yu indirmek için yaptığı plan ne. Hatırladığım kadarıyla daha söylenmedi
Bence plan yok, olsa da önemli değil. Planı bozacak bir salak tanıyorum. :oleyo:

Law'ın tayfası bence tamamen Oda'nın başarısızlığı. Law dediğin adam Teach'in Impel Down'da yapabildiğini daha minimal olarak yapabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık