Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Eric Cartman ve @Alpamis
-- Luffy fanları gene çoşuyor :hhh: --

Sizdeki mantıktan kendime de istiyorum daha ne olduğu bile belli olmayan hatta varlığından, seride olup olmayacağından bile kimsenin haberi olmayan Gear 5 ile, Zoro'nun ta 15 sene önce Enies'te kullandığı tekniği eşitliyorsunuz ya helal olsun size, bu mantığa Zoro'nun en azılı fanını beşle çarpsak ulaşamayız!! Bir kere daha önünüzde saygıyla eğiliyorum :sapkali::sapkali:
Ben neden denk tuttuğumu açıkladım. Zoro'yu eleştirdim mi? Hayır. Gömdüm mü? Hayır. Senden açıklamama cevap beklerim başka bir ifade şekli değil.

Güzel falan ama tepkiler çok abartı. Sanki kutsal bir varlıkmış gibi davranıyorlar. Onu özel yapan ne? Mangada neredeyse her kadın güzel çiziliyor zaten. Fark karakterin kişiliğinde ortaya çıkıyor. Kortizan diye mi tapıyorlar? Alakasız. Bir nedeni olmalı.
Ulaşılamaz oluşundan da olabilir. Kurtizan olmasına rağmen hiçbir erkekle beraber olmamıș olabilir. Sırf yanında uyumayı düşünmek bile erkekleri sersem ediyormuş. Meyve falan olacağını sanmıyorum.

Ulaşılamaz oluşundan da olabilir. Kurtizan olmasına rağmen hiçbir erkekle beraber olmamıș olabilir. Sırf yanında uyumayı düşünmek bile erkekleri sersem ediyormuş. Meyve falan olacağını sanmıyorum.
Kız prenses. Asilzade görüntüsü ve havasıyla insanların dikkatini çekiyor olabilir.

Hani öyle olur ya hikayelerde. Asilzadeler, asilzade oldukları bilinmese bile insanları kendine çeker, vs vs.

Ben neden denk tuttuğumu açıkladım. Zoro'yu eleştirdim mi? Hayır. Gömdüm mü? Hayır. Senden açıklamama cevap beklerim başka bir ifade şekli değil.
Gömdüğünü söyledim mi ? Sadece mantığının ne kadar yanlış olduğundan, ne kadar uçuk olduğundan bahsettim. Senin, Zoro teknik geliştirecek kadar yaratıcı değildi demene karşılık verip olayları uzatmama gerek yok bundan 15 sene önce kullanılan tekniğin hala en son teknik olarak kullanılacağını düşünüyorsan benim yapabilecek bir şeyim yok ne dememi bekliyorsun sana ? Yaratıcıdır yeni teknik bulmuştur mu diyeyim hani hiç mi anime izlemedin bilmiyorum ki.

Zoro önüne gelene, her dövüştüğü adama Ashura yapmıyor diye Amerika'yı adama kaç kere bulduracaksınız onu da merak ediyorum şahsen :bilmem:

Güzelliği ulusal hazine diye.Nami’nin de vücudu ulusal hazineymiş mangada öyle yazdı.Yoksa.... ? birleştirirsek aha da one piece nedir bulduk galiba.:ehe:
İdollere tapıyorlar gerçekten de. Ulusal hazine = İdol o halde... Japon anlayışı ile haklısın :p

İki kılıç kullanıcısı Orochi de idam alanına gidiyor,kaderin cilvesine bakin ki Zoro'nun da şuan belinde iki kılıç var.Karizmatik olmadığından yakıştırmazsınız ama Orochi Jack'e göre Zoro'ya daha uygun bir rakip.Bu savaş ülke genelinde yayınlanacak Wano'nun samuraylarını samuray olan Zoro Orochi'ye güzel bir ayar vererek heyecanlandıracak.

Samuray Zoro samuray ülkesini kurtarsın Orochi'yi yenerek.

Korsanlar Kralı olacak adam da bir korsan olan Kaido'yu yensin.:gamyon:

İki kılıç kullanıcısı Orochi de idam alanına gidiyor,kaderin cilvesine bakin ki Zoro'nun da şuan belinde iki kılıç var.Karizmatik olmadığından yakıştırmazsınız ama Orochi Jack'e göre Zoro'ya daha uygun bir rakip.Bu savaş ülke genelinde yayınlanacak Wano'nun samuraylarını samuray olan Zoro Orochi'ye güzel bir ayar vererek heyecanlandıracak.

Samuray Zoro samuray ülkesini kurtarsın Orochi'yi yenerek.

Korsanlar Kralı olacak adam da bir korsan olan Kaido'yu yensin.:gamyon:
Şu Kinemonların grubu olmasa Orochi'yi Zoro'nun indireceğine kesin gözüyle bakardım ama o iş kafamı kurcalıyor. İki kılıç ayrıntısı güzel.

@Eric Cartman ve @Alpamis
-- Luffy fanları gene çoşuyor :hhh: --

Sizdeki mantıktan kendime de istiyorum daha ne olduğu bile belli olmayan hatta varlığından, seride olup olmayacağından bile kimsenin haberi olmayan Gear 5 ile, Zoro'nun ta 15 sene önce Enies'te kullandığı tekniği eşitliyorsunuz ya helal olsun size, Zoro fanları olarak bu seviyeye Zoro'nun en azılı fanını beşle çarpsak ulaşamayız!! Bir kere daha önünüzde saygıyla eğiliyorum :sapkali::sapkali:
Kim eş tutmuş? Zoro daha iki kılıç hali ile normal Luffy seviyesinde değil. Ağzına üçüncüyü alamadan iş yapamayan bir adam oldu.:D

Şu Kinemonların grubu olmasa Orochi'yi Zoro'nun indireceğine kesin gözüyle bakardım ama o iş kafamı kurcalıyor. İki kılıç ayrıntısı güzel.
Kinemonlar indirsin ama kınlarda şuanlık liderlik için sivrilen biri olmadı.Bi ihtimal Kawamatsu ve Denjiro liderlik havası verirse iş değişir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık