Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro arc ortasında nasıl Jack'i alamıyorsa aynı şekilde ashura gibi önemli bir saldırıyı da arcın ortasında yapmaz.

Her şeyin bir yeri ve zamanı var.

Zoro idama 2 kılıçla gidiyor. İdamda ya da sonrasında gerçekleşecek olan olası bir dövüşte 2 kılıçla Ashura yapabilir mi sizce ?
Ashura Sanskrit dilinde असुर yazılıyor. Bak başında 3 var. Olmaz öyle şey. :oleyo2:
Delillerle gelmiş yapacak birşey yok:oleyo:
@Densetsu no Samurai Zoro'nun o meydanda kral haki patlatmasının zamanı gelmiştir. Açarsa Luffy'den birşeyler de öğrenir kral haki kullanımında. :at:

Ashura Sanskrit dilinde असुर yazılıyor. Bak başında 3 var. Olmaz öyle şey. :oleyo2:
İkna oldum :D

Yapabilir. Biraz daha zayıf vers. olur. Bence ashura yapması gereken bir dövüşe girmeyecektir. Yarım kalacak gibi girdiği/gireceği dövüş.
Artık yarım kalan dövüşler görmek istemiyoruz :(

Aslında Jack'in aradan çıkma durumu Oda'nın zaman zaman yaptığı bir taktik. Aynısı Vergo'da ve Cracker'de olmuştu.

Biz buna asıl savaştan önce güçlü bir rakibi oyun dışı bırakmak diyoruz :)

Sanji de Zoro da O-Toko ile bağ kurdu. Meydanda karşılaşmaları yakındır. Luffy de Queen sayesinde canlı yayından izleyecek zaten olayları. Orada kıyamet kopar. Sonra da ikinci perde kapanır zaten.

Zoro idama 2 kılıçla gidiyor. İdamda ya da sonrasında gerçekleşecek olan olası bir dövüşte 2 kılıçla Ashura yapabilir mi sizce ?
Şu an için Ashura yapmasına gerek olmayacaktır, büyük savaşa daha günler var, o kadar büyük bir güç kullanması için henüz erken diyorum.

Yine de kullanması gerekirse pekaala kullanır ama mangakanın bunu 2 kılıçla yapacağına pek ihtimal vermiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık