Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji falan Zoro kadar bağ kurmadı zaten. Biraz Zoro ve Law gerekeni yapsın. Hem kaç senedir görmedik bu karakterleri hem de onlarla ilgili daha çok kişi var.
ZoLaw / LawLu bu ikili bileşkenleri ayrı bir seviyorum. :D

Umarım öyle olur yani yoksa ayıp üstüne ayıp bilemedim. :confused: Zoro ile Law'ın beraber dövüşmelerini isterim. Bepolar olayı da kolay olmamalı. Ne o öyle hemen bir shamblesla. Biraz heyecan gerilim lazım. :(

Ya bak tekrar diyorum Sanji oraya gidip Yasuyu gözyüzüne uçuracak..

Gökler verdi gökler aldı..Kaya oğlu Yasuyu nasıl bilirdiniz? esprisi dönecek burda :D

Queen ölüm haberiyle yıkıldı. Üstelik luffy nin "bu günün dövüşleri nezaman başlayacak" sorusuna "şimdi dövüşle felan uğraşamam" demesinden komurasakiye takıntısının ciddi olduğu anlaşılıyor. Kyoshiroyu haklamak için bigmam gelmeden basıp gidebilir.

Bizimkilerde oşirukoları bitirdi. Kocaana hapisaneyi yıkar. Kacaana bizimkilerle beraber mahkumları alıp bereber oşiruko için çiçek başkente yollanırlar heralde.

ZoLaw / LawLu bu ikili bileşkenleri ayrı bir seviyorum. :D

Umarım öyle olur yani yoksa ayıp üstüne ayıp bilemedim. :confused: Zoro ile Law'ın beraber dövüşmelerini isterim. Bepolar olayı da kolay olmamalı. Ne o öyle hemen bir shamblesla. Biraz heyecan gerilim lazım. :(
Kolay olmaz zaten. X-Drake ve Hawkins bile başkentte onlarda gelebilir o alana. Cidden ben de istemiyorum Sanji ve diğerlerinin gelmesini. Hikayeye bir şey katmasını geçtim, zaten gerekli yerde kendilerini gösterdiler. Law için gitmedim, Yasu için gittim muhabbeti zaten başka can sıkıcı noktası.

Bu ortam Zoro için hazırlandı. Sanji ve Law falan beklemeyin. Hele Sanji'yi hiç beklemeyin. He gelirse Law gelir ama o da bence o karışıklıkta adamlarını kurtarmaya bakar sonra belki dövüş bitince yardıma gelir ama onu da sanmıyorum çünkü baya sinirlendi, adamı tek yolladılar. O yüzden sadece adamlarını kurtarmanın peşine düşecektir. :D

Sanji koş senin o-toko’nun babasını asıyorlar:(

Şu nami ve robin çok ayak bağı oluyor sanji’ye:(
hele şu daha kafasını kaldıramayan shinobu. Franky’ye bıraksın dicem ama 1-2 nova gelse franky bir şey yapamaz maalesef.

Kolay olmaz zaten. X-Drake ve Hawkins bile başkentte onlarda gelebilir o alana. Cidden ben de istemiyorum Sanji ve diğerlerinin gelmesini. Hikayeye bir şey katmasını geçtim, zaten gerekli yerde kendilerini gösterdiler. Law için gitmedim, Yasu için gittim muhabbeti zaten başka can sıkıcı noktası.
Kesinlikle hiç iyi olmaz.

Bu ortam Zoro için hazırlandı. Sanji ve Law falan beklemeyin. Hele Sanji'yi hiç beklemeyin. He gelirse Law gelir ama o da bence o karışıklıkta adamlarını kurtarmaya bakar sonra belki dövüş bitince yardıma gelir ama onu da sanmıyorum çünkü baya sinirlendi, adamı tek yolladılar. O yüzden sadece adamlarını kurtarmanın peşine düşecektir. :D
O kurtarma olayını da Oda basite indirgerse ne diyim. Hapishane de Law ses getirmeli, karıştırmalı ortamı. :artiz:

Bide ola ki Zorolar yetişemiyor daha doğrusu geç kalıyorlar diyelim. Law oturup idamı izler mi? Yasu'nun ölmesini bekler mi? Law'ın biraz olsun Yasu için yardımı Shinobu'ya Osmanlı Tokadı gibi cevap olur. :oleyo2:

Sanji koş senin o-toko’nun babasını asıyorlar:(

Şu nami ve robin çok ayak bağı oluyor sanji’ye:(
hele şu daha kafasını kaldıramayan shinobu. Franky’ye bıraksın dicem ama 1-2 nova gelse franky bir şey yapamaz maalesef.
İşte Oda'nın pisliği. Toko ile Sanji'nin bağı daha güçlü ama kurtarmaya Zoro gidiyor.

Niye acaba? :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık